Aromatyczna kąpiel z kosmetykami FARMONA

Linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Farmona Sweet Secret kusi zniewalającymi zapachami: czekolady, kawy, pistacji, migdałów, wanilii, kokosów, oraz szarlotki

Dzięki zawartości aromatycznych ekstraktów pielęgnujących, oraz olejku jojoba i shea butter, kosmetyki Farmona Sweet Secret doskonale pielęgnują ciało, a przyjemny zapach i odżywcze właściwości długo utrzymują się na skórze.

Relaks dla duszy i ciała / fot. materiały promocyjne marki FARMONA

Relaks dla duszy i ciała / fot. materiały prasowe

Farmona Sweet Secret Czekoladowe masło do ciała 225ml/ 14 zł

Aksamitne i gęste masło do ciała Farmona Sweet Secret o kuszącym czekoladowym zapachu, powstało na bazie ekstraktów z czekolady i orzechów pistacji. Odżywcze właściwości naturalnych składników skutecznie pielęgnują ciało, a czekoladowy aromat trwale otula ciało.

Farmona Sweet Secret Czekoladowe mleko do kąpieli 500ml/ 14 zł

Czekoladowe mleko do kąpieli Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji doskonale myje skórę nie powodując jej wysuszenia, a czekoladowy zapach dodaje energii i pobudza do działania, wyraźnie poprawiając nastrój. Po kąpieli ciało jest nawilżone, odprężone i aksamitnie gładkie. Regularne stosowanie czekoladowego mleka do kąpieli pomaga dłużej cieszyć się piękną, jędrną i młodą skórą.

Farmona Sweet Secret Czekoladowy Peeling cukrowy 225g/ 14 zł

Czekoladowy peeling cukrowy Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie pielęgnują i doskonale wygładzają ciało. Regularne stosowanie czekoladowego peelingu do ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, a czekoladowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój. 

czekoladowy peeling cukrowy / fot. materiały promocyjne FARMONA

Czekoladowy peeling cukrowy / fot. materiały prasowe

Farmona Sweet Secret Kawowy suflet do ciała 225ml/ 14 zł

Kawowy suflet do ciała Farmona Sweet Secret powstał na bazie ekstraktu z kawy i protein mlecznych, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę. Bogata receptura nawilża, ujędrnia i wygładza skórę, a kawowy ekstrakt wspomaga redukcję cellulitu. Aromat kawy pobudza i dodaje energii, zapewniając doskonały nastrój.

Farmona Sweet Secret Kokosowy krem do rąk i paznokci 100ml/ 7 zł 30ml/3 zł

Kokosowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Kokosowy mus do ciała 225ml/ 14 zł

Kokosowy mus Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, przywracając jej aksamitną gładkość i delikatność. Regularne stosowanie kokosowego musu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Kokosowy olejek do kąpieli (słodki kokos i banany) 500ml/ 14 zł

Kokosowy olejek do kąpieli Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale myje i pielęgnuje ciało. Olejek natłuszcza i nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku. Regularne stosowanie kokosowego olejku do kąpieli poprawia kondycję i wygląd skóry, zapobiegając jej wysuszeniu. Po kąpieli skóra staje się miękka i aksamitnie gładka, otulona kokosowym zapachem.

Farmona Sweet Secret Kokosowy Sorbet do mycia ciała 225ml/ 14 zł

Kokosowy sorbet Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale myje, oraz natłuszcza i wygładza skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd. Regularne stosowanie kokosowego sorbetu przeciwdziała wysuszeniu skóry, doskonale nawilża i odżywia. Skóra na długo pozostaje świeża, jedwabiście gładka i pachnąca.

waniliowy krem do rąk / fot. materiały prasowe

Waniliowy krem do rąk / fot. materiały prasowe

Farmona Sweet Secret Migdałowy balsam do ciała 225ml/ 14 zł

Migdałowy balsam Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Migdałowy krem do rąk i paznokci 100ml/ 7 zł

Migdałowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Migdałowy peeling do mycia ciała 225ml/ 14 zł

Migdałowy peeling Farmona Sweet Secret dzięki specjalnie opracowanej recepturze, na bazie ekstraktu ze słodkich trufli i migdałów dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy. Regularne stosowanie migdałowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a migdałowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

Orzechowy scrub do mycia ciała / fot. materiały promocyjne marki FARMONA

Orzechowy scrub do mycia ciała / fot. materiały prasowe

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do rąk i paznokci 100ml/ 7 zł

Waniliowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do ciała 225ml/ 14 zł

Waniliowy krem do ciała Farmona Sweet Secret powstał na bazie ekstraktu z wanilii i indyjskich daktyli, wzbogacony dodatkowo witaminą E, zapewnia doskonale nawilżenie, wygładzenie i regenerację skóry, przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie kremu, zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a waniliowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

Farmona Sweet Secret Waniliowy scrub do mycia ciała 225ml/ 14 zł

Waniliowy scrub Farmona Sweet Secret powstał na bazie nawilżającego ekstraktu z wanilii i dojrzałych daktyli. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy. Regularne stosowanie waniliowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a waniliowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

Farmona Sweet Secret Szarlotkowe masło do ciała 225ml/ 14 zł

Szarlotkowe masło Farmona Sweet Secret powstało na bazie ekstraktu z jabłka, olejku cynamonowego i protein mlecznych. Bogata receptura zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Masło pielęgnuje i łagodzi nieprzyjemne uczucie szorstkości, oraz doskonale odżywia i regeneruje skórę, a niepowtarzalny, wyjątkowo aromatyczny zapach szarlotki, wprowadza w doskonały nastrój. Regularne stosowanie szarlotkowego masła do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Szarlotkowy peeling do mycia ciała 225ml/ 12 zł

Peeling Farmona Sweet Secret stworzony został do codziennej pielęgnacji i mycia ciała. Specjalnie opracowana, bogata receptura na bazie ekstraktu z jabłka, olejku cynamonowego i protein mlecznych doskonale myje i wygładza skórę, nie powodując jej wysuszenia, a drobinki ścierające usuwają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i dotlenienie skóry. Regularne stosowanie peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, a zniewalający zapach szarlotki dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

migdałowy balsam do ciała / fot. materiały prasowe

Migdałowy balsam do ciała / fot. materiały prasowe

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Orzechowy balsam do ciała 225ml/ 14 zł

Balsam Farmona Sweet Secret powstał na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, orzechowy zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej skóry.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Orzechowy scrub do mycia ciała 225ml/ 14 zł

Scrub Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze, opartej na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu doskonale dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Drobinki peelingujące zanurzone w gęstym, pachnącym żelu, dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiają mikrokrążenie i pobudzają skórę do odnowy. Regularne stosowanie migdałowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a wyjątkowo apetyczny orzechowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Piernikowy balsam do ciała 225ml/ 14 zł

Balsam do ciała Farmona Sweet Secret o aksamitnej konsystencji i zmysłowym, piernikowym zapachu powstał na bazie ekstraktu z miodu i imbiru, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, urzekająco słodki zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej skóry.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Piernikowy peeling cukrowy do mycia ciała 225g/ 14 zł

Piernikowy peeling cukrowy Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na ekstraktach z miodu i imbiru skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie odżywiają i doskonale wygładzają ciało. Regularne stosowanie peelingu do ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, a zniewalający piernikowy zapach wyraźnie poprawia nastrój.

Piernikowe produkty do pielęgnacji ciała / fot, materiały prasowe

Piernikowe produkty do pielęgnacji ciała / fot.  materiały prasowe

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>