Bugnewilla i szafran

Nie po raz pierwszy kosmetologia sięga po moc roślin, ale po raz pierwszy cząsteczki jednego kwiatu zamyka w komórkach innego. Poznajcie NUXRIANCE ULTRA – nową gamę kosmetyków pielęgnacyjnych o działaniu przeciwstarzeniowym.

uroda kremy zdrowie szafran bugnewilla

Pielęgnacyjna linia Nuxiariance Ultra / fot. materiały prasowe

Kosmetyki Nuxuriance Ultra bazują na innowacyjnych badaniach botanicznych Laboratorium Nuxe, których efektem jest odkrycie składników nowej generacji – komórek Bi-Kwiatowych, stworzonych z bugnewilli oraz szafranu. Po raz pierwszy w historii kosmetologii udało się zamknąć cenne cząsteczki kwiatu szafranu w aktywnych komórkach bugenwilli. Zwykłe komórki roślinne pozyskiwane są z roślin jednego gatunku. Dzięki ich połączeniu wzmocniono ich synergiczne działanie, które okazało się niezwykle skuteczne i skierowane na osiągnięcie konkretnych celów, rozłożonych w czasie. Każdy produkt z gamy Nuxuriance Ultra zawiera miliony komórek Bi-Kwiatowych, stworzonych z szafranu i bugnewilli. Ich działanie harmonizuje z dodatkowymi składnikami aktywnymi, dobranymi specjalnie dla ich uzupełnienia. W skład serii wchodzą: serum, fluid, krem o bogatej konsystencji, krem na noc, krem do pielęgnacji okolic oczu i ust oraz maseczka roll-on.

Kosmetyki dostępne w aptekach oraz na www.nuxe.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>