Butelka na wodę z filtrem węglowym – dlaczego warto po nią sięgnąć?

butelka z filtrem na wodę

fot. Istock

Wygodne rozwiązanie zawsze pod ręką? To możliwe! Dowiedz się, jak butelka na wodę z filtrem węglowym może zmienić twoje nawyki i już dziś odkryj sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową, którą możesz mieć zawsze ze sobą!

Butelka z filtrem – podstawowe informacje

Czym właściwie jest butelka wielokrotnego użytku? To nic innego jak poręczne, lekkie i wyjątkowo trwałe rozwiązanie, które „pomoże” ci uzyskać smaczną filtrowaną wodę, gdziekolwiek jesteś. Każda butelka filtrująca wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (naturalny węgiel aktywny otrzymuje się z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących oraz delikatnie podwyższa jej pH (przy okazji warto wiedzieć, że alkaliczna woda to doskonały sposób wspierający twoją walkę z zakwaszeniem organizmu).

Butelka filtrująca występuje w 3 pojemnościach, dzięki temu możesz dobrać wielkość do swoich potrzeb i preferencji. Najmniejsza pojemność 0,3 l to rozwiązanie stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach, które doskonale sprawdzi się np. w szkole. Średnia pojemność 0,5 l to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach, optymalna i wygodna wielkość sprawia, że smaczną filtrowaną wodę możesz mieć wszędzie np. na spacerze, w pracy czy w domu. Największa pojemność 0,7 l to rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom tych, którzy zawsze lubią mieć więcej np. podczas treningu, czy długiego wyjazdu.

Butelka wielokrotnego użytku – co jeszcze warto wiedzieć?

Właśnie dowiedziałeś się, w czym może ci pomóc butelka z filtrem, czas poznać ją jeszcze lepiej. Szukasz modelu dla siebie? Sięgnij po butelkę filtrującą Soft stworzonej przez polską markę Dafi (butelka na wodę z filtrem węglowym wyprodukowana w Polsce), dlaczego warto?:

• jeden filtr węglowy może zastąpić aż 300 półlitrowych butelek jednorazowych

• pomaga wyrobić pozytywny nawyk nawadniania organizmu

• butelka filtrująca została stworzona z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A

• posiada wygodny korek, który zapewnia szczelność podczas aktywności

• obrotowy datownik przypomni ci o regularnej wymianie filtra

Butelka z filtrem węglowym – w czym może ci pomóc?

• będziesz EKO (butelka filtrująca pozwoli ci ograniczyć zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

• zaoszczędzi czas, pieniądze i siłę (butelka wielokrotnego użytku pozwoli ci uniknąć kupowania ciężki zgrzewek wody ze sklepu i wnosić ich do mieszkania)

• zagwarantujesz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Chcesz zapewnić sobie wygodne rozwiązanie, które pomoże ci, wyrobić pozytywny nawyk regularnego nawadnia organizmu? Butelka na wodę z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Podejmij decyzję już dziś, wybierz model dla siebie i poczuj różnicę!

Źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>