Cellulit: Poddaj się albo walcz

Szczupłe, otyłe, sportsmenki i dojrzałe mamy. 80 procent kobiet po 25. roku życia ma cellulit – chyba najbardziej demokratyczną dolegliwość, która może być zmorą każdej z nas. Tak już jest. Możemy się buntować, walczyć albo zaakceptować status quo. Jesteśmy kobietami i róże rzeczy mogą nam przeszkadzać: bałagan w przedpokoju, głośna rozmowa współpasażera w tramwaju czy wiotka skóra. Jeśli to, że zareagujemy ma sprawić, że poczujemy się lepiej, to zróbmy to

cellulit, odchudzanie, 7 marzeń, zabiegi, uroda

Nie poddawaj się jeśli nie chcesz / fot. Fotolia

Cellulit uwielbia siedzący tryb życia, stres, antykoncepcję hormonalną, nieodpowiednią dietę. Aby pokonać pomarańczową skórkę trzeba działać na wielu frontach. Jeśli kiedykolwiek katowałaś się ćwiczeniami, zmieniałaś diety i wklepywałaś dziesiątki kremów, doskonale wiesz, że walka z z tłuszczykiem i cellulitem może być mało efektywna. Z pomocą przychodzą jednak bezbolesne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem radiofrekwencji.

Venus Legacy to nieinawazyjna metoda konturowania skóry. Innowacyjność terapii polega na połączeniu technologii multipolarnej fali radiowej (słynne RF), impulsowego pola magnetycznego, wielobiegunowych głowic i technologii wykorzystującej podciśnienie tzw. VariPulse. To wszystko sprawia, że działanie następuje głębiej pod skórą, a to z kolei powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry.

Zabieg Venus Legacy polega na podniesieniu temperatury tkanek, w taki sposób, by rozbić komórki tłuszczowe, poprawić mikrokrążenie, drenaż limfatyczny, usunąć nadmiar toksyn i wody oraz doprowadzić do syntezy włókien kolagenowych. Właśnie dlatego Venus Legacy kompleksowo działa na cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, a także poprawia napięcie i gęstość skóry, i co najważniejsze – to nie boli.

Venus Legacy to hit terapii anti-aging. Zabiegi z wykorzystaniem technologii Venus Legacy dają możliwość konturowania ciała, redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodu pożądanych obszarów ciała, a także spłycenie zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Efekty:
– jędrne i sprężyste pośladki,
– uda bez cellulitu,
– smukła talia,
– brzuch o napiętej skórze bez rozstępów,
– poprawa napięcia i gęstości skóry twarzy i szyi

Zabiegi z wykorzystaniem technologii Venus Legacy sprawdzają się wśród zabieganych kobiet, które nie mogą pozwolić sobie na długi okres rekonwalescencji. Bezpośrednio skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona z powodu temperatury, która została do niej dostarczona. Objaw szybko mija, pozwalając wrócić do codziennych aktywności. Ten przyjemny, przypominający intensywny masaż, zabieg daje szybkie rezultaty i długotrwałe efekty. Pierwsze z nich zobaczysz już po wyjściu z gabinetu! Należy jednak pamiętać, że do osiągnięcia wymarzonych rezultatów niezbędne będzie wykonanie serii zabiegów, zalecane jest wykonanie 6-8 zabiegów ale wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjentki.

zabieg venus, masaż, ujędrnianie, spa

Zabieg Venus Legacy / fot. materiały prasowe

Czy zabieg z wykorzystaniem Venus Legacy jest dla Ciebie?

Zapraszamy do kontaktu
Salon Kosmetyczny 7 Marzeń
Kraków, ul. Miłkowskiego 7
http://www.siedemmarzen.pl/
FB: Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

venus legacy, zabieg wyszczuplający, wyszczuplanie, ciało

Venus Legacy / fot. materiały prasowe

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>