Centrum Kosmetyczne KOSMEON zaprasza!

Trzy zabiegi o potwierdzonej skuteczności, które pomogą ci w przygotowaniach do wakacji. Wybierz najlepszy dla siebie, a Centrum kosmetyczne Kosmeon zadba o całą resztę! 

KOSMEON

KOSMEON

Infuzja tlenowa

To nowoczesna, nieinwazyjna i skuteczna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Wygładza i odmładza ją, dotlenia komórki i pobudza procesy metaboliczne. Efekt to intensywne nawilżenie na poziomie komórkowym, podniesienie owalu twarzy i górnej powieki, poprawa jędrności i elastyczności, wypełnienie zmarszczek, lifting okolic oczu, uwydatnienie ust, złagodzenie zmian trądzikowych. Zabieg polega na rozprowadzeniu silnie skoncentrowanego serum za pomocą aplikatora, który wtłacza je w głębsze warstwy skóry, wykorzystując tlen pod ciśnieniem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny. Towarzyszy mu odczucie lekkiego „powiewu na skórze”. Może być wykonywany przez cały rok. Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu.

Depilacja laserem LightSheer® Duet™

Jest to laser diodowy, który działa na barwnik włosa – melaninę. Emituje łagodną wiązkę promieni, które pochłaniane są przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Laser ma dwie głowice. Pierwsza dostarcza impulsy o regulowanej gęstości energii (do 100 J/cm²). Zaopatrzona jest w chłodzoną szafirową końcówkę, która zapobiega oparzeniom. Druga zasysa skórę, zwiększając absorpcję energii i dzięki temu zapewnia skuteczną depilację przy niższych energiach. Laser pozwala na szybką, skuteczną, bezbolesną i trwałą depilację nie tylko twarzy, ale i dużych powierzchni ciała, jak nogi, plecy czy tors. To najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów i zapewnia wysoką skuteczność, a ryzyko komplikacji jest minimalne (po-niżej 0,1 proc.).

Masaż próżniowy SPM

To nowoczesna metoda ujędrniania skóry, mająca na celu redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów oraz ujędrnienie i regenerację skóry. Zabieg polega na zasysaniu skóry do wnętrza szklanych baniek, co pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne komórek skóry. Zabieg poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, przyśpiesza spalanie tłuszczu, oczyszcza i wzmacnia tkankę podskórną. Stosuje-my go także w celu poprawy jędrności biustu. Kosmetyki używane jako baza sprzyjają także nawilżeniu skóry. Po za-biegu skóra jest gładsza i odzyskuje jędrność. Mogą pojawić się małe siniaki i zaczerwienienia, które po kilku dniach znikają. Zabieg powinien być wykonywa-ny w serii od 5 do 15 zabiegów.

Centrum kosmetyczne Kosmeon, ul. J. Kałuży 1 (Budynek Stadionu Cracovii), Kraków, www.kosmeon.pl, T.: 722 333 005, 609 663 663

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>