Co zrobić, kiedy nie masz miejsca na meble w pokoju?

Niewielkie wnętrza wymagają przemyślanego projektu, który uwzględni potrzeby pomieszczenia i mieszkańców. Należą do nich nie tylko wygoda korzystania z mebli, ale też zachowanie przestrzenności i dobrego stylu. Połączenie tych wszystkich cech zapewni wnętrze komfortowe, praktyczne i gustowne

Salon jest miejscem, które wymaga choć minimalnej ilości mebli, by zachować walory estetyczne / fot. materiały prasowe

Salon jest miejscem, które wymaga choć minimalnej ilości mebli, by zachować walory estetyczne / fot. materiały prasowe

Pojemna szafa przechowa wszystko

Nawet w przypadku małego mieszkania projekt powinien obejmować miejsce na dużą i pojemną szafę. Choć jest to mebel dużych rozmiarów, to zajmie o wiele mniej miejsca, niż kilka mniejszych komód, szafek i regałów. Warto wybierać te szafy na ubrania, które są bardzo wysokie lub sięgają do samego sufitu – dzięki temu wykorzystana zostanie również przestrzeń, która zazwyczaj jest pusta. Do niewielkiego pomieszczenia warto wybierać szafy przesuwne z agatameble.pl, ponieważ otwieranie ich jest wygodne i nie wymaga dużej przestrzeni, jak w przypadku drzwi skrzydłowych.

Niewykorzystane powierzchnie dodatkowe

Pojemniki do przechowywania rzeczy ustawione pod łóżkiem lub zakup łóżka z szufladą jest rozwiązaniem idealnym dla małych przestrzeni. Miejsce takie pozwoli zachować porządek w sypialni i zrezygnować z komody na pościel, ręczniki czy poszewki. Do przechowywania pod łóżkiem idealnie nadadzą się pojemniki szczelnie zamykane, które uchronią ułożone w nich rzeczy przed gromadzeniem się na nich kurzu.

Nowoczesne meblościanki – pojemne, nieduże i stylowe

Salon jest miejscem, które wymaga choć minimalnej ilości mebli, by zachować walory estetyczne. Szczególnie korzystnym rozwiązaniem i dla zachowania modnej aranżacji, jak i dla utrzymania odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni są meblościanki w stylu nowoczesnym. Zajmują o wiele mniej miejsca niż te, które znamy sprzed kilkudziesięciu lat, a dodatkowo mają designerski charakter i świetnie prezentują się w wielu wnętrzach. Pozwolą przechowywać dokumenty, sprzęt, a nawet część odzieży, będąc jednocześnie elementem wprowadzającym do pomieszczenia nowoczesny styl.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>