Comme des Garcons Wonderwood, czyli kilka słów o nucie drzewnej

Choć wśród wiosennych nowości nie brakuje oryginalnych zapachów, być może w tym sezonie, powinieneś bliżej przypatrzyć się mniej znanym markom, które już jakiś czas temu wypuściły na rynek warte uwagi zapachy, z którymi do tej pory nie miałeś do czynienia? Jednym z nich bezsprzecznie jest drzewno-przyprawowa woń Antoine’a Lie’a, która mimo upływu lat, wciąż się nie starzeje. Te perfumy z 2010 roku zasługują na uwagę nie tylko ze względu na porę roku, lecz przede wszystkim na to, że ich ostro-słodki zapach z nutą leśną, z całą pewnością wyróżni Cię w tłumie! Przeczytaj o Comme des Garcons Wonderwood i sprawdź, czy będą dobrą opcją dla Ciebie!

perfumy męskie zapachy uroda

Sprawdź, czy to zapach dla Ciebie! / fot. fotolia.pl

Dla kogo Comme des Garcons Wonderwood

Jeśli do tej pory nie interesowałeś się marką Comme des Garcons, najpewniej nie kojarzysz zapachu Wonderwood. Na początek wystarczy Ci więc zapewnienie, że mimo stażu jaki posiada (blisko 6 lat na rynku perfumeryjnym), wciąż zaskakuje i każdego sezonu odkrywany jest na nowo. Stawiają na niego w główniej mierze pewni siebie mężczyźni, którzy nie chcą pachnieć jak wszyscy. Jeśli i Ty nie pałasz szczególną miłością do mainstreamowych flakoników, ten z całą pewnością obezwładni Cię swoim nietuzinkowym zapachem. Cóż zatem kryje się pod dość śmiałą nazwą Wonderwood?

Jak pachnie Comme des Garcons Wonderwood?

Po tytule mógłbyś wnosić, że woń jest skomplikowana. Nic z tych rzeczy! Właśnie w jej prostocie tkwi ogromna siła! Po pierwszej aplikacji poczujesz woń drewnianych nut drzewnych. Jakich? Przede wszystkim drzewa agarowego, drewna cedrowego, drewna sandałowego, cyprysa, gwajaku, paczuli i wetiweru. Taka mieszanka jest już mocna sama w sobie. Sucha, słodka i bardzo drewniana. Choć wiele osób zarzuca jej syntetyczność, na tle innych perfum męskich, które spotykasz zazwyczaj w takich sklepach jak https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy, wypada bardzo intrygująco. Nie drażni, nie sprawia, że czujemy się przytłoczeni. Być może nie jest aż tak „cudowna” jak zapowiadają jej twórcy, niemniej jednak warta jest uwagi, szczególnie w sezonie wiosennym, gdy dawka każdej ilości zieleni jest wskazana.

Czy warto kupić Comme des Garcons Wonderwood

Niezależnie od tego, czy znałeś już wcześniej markę Comme des Garcons, czy nie, z tą pozycją po prostu wypada zapoznać się w nadchodzącym sezonie. Wytrawnym znawcom firmy podpowiemy jednak, że nie jest ona eksperymentem czy wyznaczaniem nowych trendów na miarę poprzednich zapachów sygnowanych tym logo, należy jednak do nurtu, który znać warto. Czy spodoba się wszystkim? Niekoniecznie. I być może to właśnie jest jej mocną stroną. Comme des Garcons Wonderwood – perfumy dla typowych wielbicieli zapachów drzewnych.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>