Detoks

Czasem by zmienić życie wystarczy oczyścić ciało. Od środka. Nie mówimy, że będzie łatwo, ale te książki pomogą ci wykonać pierwszy krok, a może i przejść całą oczyszczająca drogę

dieta detoks odżywianie odchudzanie oczyszczanie książka

„Alkaliczny detoks” Beata Sokołwska / fot. materiały prasowe

Beata Sokołowska, Alkaliczny detoks
Bezsenność, pogorszenie wzroku, wzdęty brzuch. To trzy z wielu sygnałów, jakie daje nam organizm, kiedy potrzebuje detoksu. Beata Sokołowska w swojej książce proponuje czytelnikom trzy programy oczyszczania organizmu ze złogów i toksyn. Programy, o różnym stopniu trudności, zawierają niezbędne wytyczne oraz menu z przepisami kulinarnymi. Psycholożka zdrowia przekonuje, że detoks to pierwszy krok do zmiany stylu życia, który pomoże nam nie tylko schudnąć, ale przede wszystkim podreperować zdrowie i wzmocnić kondycję psychiczną. (wyd. Muza, cena: 34,90 zł)

dieta detoks odżywianie odchudzanie oczyszczanie książka

Książki, które rozwiewają wątpliwości / fot. materiały prasowe

Ewa Trojanowska, Detoks ciała i umysłu
To historia autorki, cierpiącej na refluks, która pokonała wyboistą drogę od niezdrowego do zdrowego stylu życia. Bez patosu i zbędnego moralizatorstwa Trojanowska przekonuje do zmiany szkodliwych nawyków. „Przestań się bać. Zatrzymaj się, zastanów, posłuchaj organizmu i ciała. Nie obwiniaj choroby, rodziców, tuszy, okoliczności. Nie jęcz. Zrób coś” – motywuje autorka. W książce znajdziemy autorskie przepisy na zupy, dania mięsne i wegetariańskie, koktajle i soki. Droga, jaką przeszła autorka od choroby do zdrowia, jest doskonałym motywatorem, by wziąć odpowiedzialności za własne życie (wyd. Burda Książki, cena: 39,90 zł)

William Davis, Detoks zbożowy w 10 dni
Dr William Davis, kardiolog, autor Diety bez pszenicy, powraca z nową pozycją Detoks zbożowy w 10 dni. Jest to idealne uzupełnienie pierwszej publikacji dla czytelników, którym nie powiódł się plan przejścia na dietę bezglutenową. Osoby, którym potrzeba impulsu do przejścia na życie bez zbóż, znajdą plany posiłków, przepisy na pyszne potrawy, pozwalające w możliwie najkrótszym czasie wyeliminować z diety pszenicę i inne zboża, a także relacje osób, które ukończyły 10-dniowy program odtruwający. Autor zdradza, jak przetrwać objawy pszennego głodu narkotycznego i jak skutecznie omijać dietetyczne pułapki. (wyd. Bukowy Las, cena: ok. 31,90 zł)

Agna Karasińska

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>