Epilacja laserowa Vectus – Sposób na skuteczne pozbycie się niechcianych włosów

Nie tylko kobiety, ale coraz częściej mężczyźni chcą pozbyć się szybko i trwale niechcianego owłosienia z różnych części ciała. tradycyjna depilacja nie przynosi należytych efektów, często jest nieprzyjemna i wymaga powtarzania. Znakomitą odpowiedzią na potrzeby wszystkich pań i panów jest nowoczesna epilacja laserowa Vectus. Na czym polega? Tego dowiesz się z naszego artykułu

Doceń rewolucyjną metodę usuwania nadmiernego owłosienia / fot. materiały prasowe

Doceń rewolucyjną metodę usuwania nadmiernego owłosienia / fot. materiały prasowe

Dlaczego warto zdecydować się na epilację laserową

Epilacja laserowa Vectus jest jedyną w pełni skuteczną metodą pozbycia się nadmiernego owłosienia. Tradycyjne metody, jak już wspomnieliśmy we wstępie nigdy nie dają w pełni satysfakcjonujących efektów, a do tego są nieprzyjemne. Dość powiedzieć, że zanim wynaleziono nowoczesną epilację laserową, wiele z nas na samą myśl o konieczności pozbycia się niechcianych włosów z nóg, pleców czy z okolic bikini, miał ciarki na skórze. A przecież każdy z nas chciałby być jak najbardziej atrakcyjny, i to nie tylko dla swoich partnerów życiowych, ale także dla siebie.

Rewolucja w epilacji laserowej

Epilacja laserowa za pomocą urządzenia Palomar Vectus jest prawdziwą rewolucją w medycynie estetycznej. Zabieg ten umożliwia całkowicie skutecznie i co najważniejsze bezpiecznie usunąć niepożądane owłosienie z każdej części ciała. Obecnie jest to najlepsze tego typu urządzenie na rynku. Jak tłumaczy nasz rozmówca, Justyna Szostak z Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm we Wrocławiu: Działanie lasera Vectus polega na emisji wiązki światła, która jest absorbowana przez barwnik włosa, dzięki czemu ten ulega całkowitemu zniszczeniu. Przewaga lasera Palomar Vectus nad innymi tego typu urządzeniami polega na tym, że urządzenie to jako jedyne z obecnie stosowanych na rynku jest wyposażone w innowacyjny czytnik Skintel, który pozwala precyzyjnie określić poziom melaniny w skórze i dopasować siłę wiązki lasera indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu zabieg jest wykonywany bardzo szybko i daje bardzo dużą skuteczność. Już przy pierwszym zabiegu najczęściej udaje się zniszczyć aż 1/3 włosów, a 100 proc. skuteczność u większości pacjentów udaje się uzyskać po wykonaniu serii 3 zabiegów. Żadna z wcześniej stosowanych metod nigdy nie dawał takiej możliwości.

Przebieg zabiegu

Sam zabieg epilacji laserowej Vectus poprzedza analiza fototypu skóry, grubości włosów, ich koloru oraz gęstości.

Zabieg polega na przykładaniu wybranej głowicy w miejsce, z którego chcemy się pozbyć nadmiernego owłosienia. Sam zabieg jest odczuwalny, ale bezbolesny, ponieważ głowica łagodzi ból poprzez stałe chłodzenie skóry. Po zakończeniu zabiegu, skóra smarowana jest jeszcze specjalnym preparatem łagodzącym ewentualne podrażnienia.

Jak więc widać, epilacja laserowa jest zdecydowanie najskuteczniejszą metodą, dzięki której szybko możemy się pozbyć niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Obecnie nie ma lepszej metody i zapewne jeszcze długo nie będzie.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>