Erotyczne gry dla dwojga

Z czym kojarzą Ci się gry i zabawy erotyczne? Z pewnością z używaniem różnego rodzaju gadżetów, które mają na celu pobudzenie obojga partnerów. Jest to jak najbardziej słuszne skojarzenie, które jednak dotyczy tak obszernego terenu, że znajdują się tam rejony, o których przez całe życie możesz nie mieć najmniejszego pojęcia! Doskonałym przykładem takiego obszaru są gry erotyczne dla dwojga. Możesz znaleźć je w sex shopach na terenie całego kraju oraz w Sieci.

Pobudź swoje życie erotyczne

Pobudź swoje życie erotyczne / fot. materiał prasowy

Gry erotyczne – morze inspiracji dla każdego!
Gry dla dorosłych mogą przybierać różne formy, jak również mieć ciekawe założenia. Na przykład ekskluzywna gra dla dwojga Lovestim to pudełko, w którym znajduje się 50 kart oraz akcesoria – opaska na oczy, olejek do masażu, piórko oraz elegancki wibrator w kolorze ecru. Młodzi kochankowie dzięki niej staną się odważniejsi i nauczą się mówić o swoich potrzebach, a pary i małżeństwa z dłuższym stażem podkręcą swój seks i wyjdą z sypialnianej rutyny. Karty są trzech rodzajów – w pierwszej rundzie używa się tych oznaczonych jako „Rozpalający Flirt”, a w drugiej rundzie przechodzi do „Rozpalających Igraszek” – ich nazwa mówi sama za siebie. Dodatkowo dostępne są karty „Zmiany”, które pozwalają na zaskoczenie drugiej osoby nawet po wielu wspólnych grach. A gadżety? Te przeznaczone są do drugiej rundy – ich zastosowanie zależy od użycia odpowiednich kart.

Inną zabawę prezentuje tytuł o – jakże wymownej! – nazwie „Gra w pozycje”. Znajduje się w niej 40 kart z pozycjami, 12 z poleceniami oraz plansza i ruletka. Jest to bardzo zabawny sposób, aby przynieść radość z powrotem do swojego życia seksualnego – nigdy nie wiadomo, w jakiej pozycji wypadnie uprawiać seks ani też jakie polecenia padną w trakcie zabawy! Jakiekolwiek by nie były – udany wieczór we dwoje gwarantowany!

Coś dla miłośników Greya
A może lubicie klimaty w stylu Greya? Jeśli tak, „50 twarzy zniewolenia” to propozycja wręcz stworzona dla was! Pudełko zawiera 50 kart, które odsłaniają nowe oblicze seksu i wprowadzają nieco pikanterii do sypialni. Zaskoczenie gwarantowane, a jeśli do tej pory nie próbowaliście dominacji w łóżku, te karty pozwolą Wam jej zakosztować!

Jak widać, oferta gier erotycznych dla par jest spora i bardzo ciekawa. Wiele z nich znajdziesz w internetowym sklepie eRozkosz. Koniecznie więc odwiedź witrynę i zobacz, co możesz nabyć, aby urozmaicić swoje życie seksualne! A jeśli zdecydujecie się na większą ekstrawagancję, typu pan lub pani do trójkąta, również przydadzą się Wam nasze gry i zabawy erotyczne dla oswojenia nowej sytuacji.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>