Trzecia odsłona Ilony Felicjańskiej

Po firmie kosmetycznej i producencie rajstop, kolejna firma zdecydowała się na współpracę z Iloną Felicjańską. Gras Polska, importer i producent oświetlenia LED oraz akcesoriów meblowych, rusza właśnie z kampanią reklamową, której twarzą jest znana i budząca kontrowersje modelka.
Niebawem w internecie i u dystrybutorów akcesoriów do wyposażenia wnętrz pojawią się banery reklamowe, na których znowu zobaczymy Ilonę Felicjańską. Tym razem będzie reklamowała oświetlenie LED i akcesoria meblowe firmy Gras Polska.

Felicjańska Gras

Ilona Felicjańska reklamuje oświetlenie led i akcesoria meblowe GRAS

Kampania skupi się wokół przekazu, że praktyczne przedmioty i urządzenia ułatwiają życie. Przejmując od użytkownika troskę o rzeczy małe, otwierają go na to, aby mógł realizować swoje pasje i marzenia. Wizerunek celebrytów nie budzi już zdziwienia w przypadku promowania okien, dachówek czy innych materiałów budowlanych, ciągle jednak pojawiają się pytania, czy nie bezpieczniej zatrudnić znaną i lubianą osobę, o której wiadomo, że zostanie ciepło przyjęta przez konsumentów czy odważyć się na kogoś, kto nie zawsze wzbudza powszechną sympatię.

– Okazuje się, że Ilona Felicjańska była niewykorzystanym potencjałem – tłumaczy Aneta Pondo, właściciel Agencji PR Media Kobiet, która już współpracowała z modelką. – Od dawna wiele firm i agencji zastanawiało się nad zaproszeniem jej do kampanii, bo jest mocno rozpoznawalną twarzą, znaną modelką i atrakcyjną kobietą, ale w ostatecznej kalkulacji przeważał strach. Trzeba było pierwszego odważnego, żeby za nim poszli następni.

Duży sukces i zainteresowanie w mediach, jakie pojawiły się po sierpniowej kampanii reklamowej międzynarodowej firmy kosmetycznej, sprawiły, że przed Iloną Felicjańską otwierają się kolejne drzwi i możliwości współpracy, a firmy które zdecydowany się na zaangażowanie jej do swoich akcji są bardzo zadowolone z rezultatów.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>