Ustawienia Hellingera

Po raz kolejny w Krakowie odbędzie się Warsztat Medialnych Ustawień Rodzin według metody Berta Hellingera (23-24.05.2015) pod hasłem: Dziedzictwo Przodków. To co nas obciąża i to, co nas błogosławi

Ustawienia Hellingerowskie to metoda pozwalająca na rozpoznanie głębokich przyczyn problemów (fot. Fotolia)

Ustawienia Hellingerowskie to metoda pozwalająca na rozpoznanie głębokich przyczyn problemów (fot. Fotolia)

USTAW SOBIE RODZINĘ I PRACĘ
Celem warsztatu jest umożliwienie uczestnikom rozpoznania głębokich, systemowych przyczyn własnych problemów dotyczących relacji w rodzinie, z rodzicami, dziećmi, rodzeństwem oraz w związkach i relacjach zawodowych. Ponadto podejmowanie bardziej świadomych decyzji zgodnych z nowym wglądem wynikającym z ustawień, sięganie po więcej w harmonii z sobą, z innymi i z własnym losem.
Warsztat skierowany jest do osób, które mają trudności w życiu osobistym i/lub zawodowym; do osób, które są gotowe wyruszyć w podróż ku rozpoznaniu głębokich przyczyn swoich trudności. Inne tematy zgłaszane przez uczestników będą również uwzględnione w ustawieniach.
W warsztacie mogą też uczestniczyć osoby, które są zainteresowane tą metodą i chcą doświadczyć jej działania jako obserwator.

WIĘCEJ O METODZIE MOŻESZ PRZECZYTAĆ W WYWIADZIE Z PSYCHOLOŻKĄ APOLONIĄ RDZANEK

SZCZEGÓŁY
Program: praca własna – obserwator – ćwiczenia – medytacje hellingerowskie.
Termin warsztatu: 23-24.05.2015, sobota: 12.00 – 18.00 niedziela: 10.00 – 18.00.
Konsultacje indywidualne: 15.05.2015 (poniedziałek), opłata 150 zł/godz:
biznesowe: 800 zł do 1000 zł za konsultację. Cena konsultacji biznesowych uzależniona jest od rodzaju firmy (działalność gospodarcza, firma państwowa czy korporacja) i podlega negocjacji.
Opłata: Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wpłata 350 zł do dnia 15.05.2015
na konto Bank Millennium 67116022020000000255250539 z dopiskiem ustawienia.
Organizator: Centrum Yogi i Ayurvedy, ul. Friedleina 20/6, Kraków, 12 634 43 83, 604 460 166,

Maria Wyczałek-Piątkowska

Maria Wyczałek-Piątkowska (fot. arch. organizatora)

MARIA WYCZAŁEK-PIĄTKOWSKA
Warsztat poprowadzi Maria Wyczałek-Piątkowska – Trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera (dwustopniowe szkolenie prowadzone przez Marię Senftleben-Gudrich z udziałem zaproszonych doświadczonych terapeutów niemieckich, Kurs Mistrzowski u Berta Hellingera), praktyk i Master NLP, praktyk Transformacyjnej Pracy z Oddechem, ukończony trening Szczytowych Stanów Świadomości oraz trzystopniowy kurs Totalnej Biologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogiczno-edukacyjnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>