Odżywki w codziennym dbaniu o rzęsy. Jak działa Neulash?

Skuteczność odżywek do rzęs w codziennej pielęgnacji uzależniona jest od wielu czynników. Ważny jest sposób aplikacji, mieszanka składników i dopasowanie serum do potrzeb. Weźmy np. Neulash – to odżywka, która nie u każdego sprawdzi się tak samo, ponieważ odpowiada tylko na niektóre potrzeby rzęs.

Spróbujesz? / fot. materiały prasowe

Spróbujesz? / fot. materiały prasowe

Dlaczego tak ważne jest dopasowywanie pielęgnacji do swoich potrzeb? Ma to związek ze zróżnicowaniem potrzeb. Nie w każdym przypadku rzęsy wymagają silnej regeneracji. Czasami potrzeba im więcej blasku. Częściej chodzi o zagęszczenie i dodanie objętości. To z tego powodu odżywki do rzęs powinno się dopasowywać do tego, jaki cel chcemy osiągnąć w pielęgnacji. Szukajmy produktów, które mają maksymalnie skoncentrowany skład i działają na wiele sposobów.

Serum uwydatniające rzęsy neuLASH

W pielęgnacji rzęs liczy się przede wszystkim delikatność. Neulash to serum stworzone, aby dbać o wrażliwe i wymagające wzmocnienia rzęsy. Jest dobrym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy przygotować nasze rzęsy na częsty makijaż i demakijaż (to szczególnie ważne, kiedy tego właśnie wymaga od nas rodzaj pracy). Najczęściej stosowane jest w przypadku naturalnie słabych rzęs, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po Neulash np. po chorobie.

Stosowana regularnie odżywka do rzęs Neulash:

– dodaje rzęsom wyrazistości,
– dba o prawidłowe odżywienie i nawilżenie,
– poprawia elastyczność rzęs,
– wspiera naturalny wzrost rzęs.

Wszystkie te właściwości Neulash uzależnione są od tego, jaka jest początkowa kondycja rzęs. Efekty mogą pojawiać się szybciej, jeśli rzęsy wymagają delikatnego wsparcia, ale kuracja będzie dłuższa przy widocznie zniszczonych włoskach. Nie każdy uzyska takie same rezultaty, co wynika z różnej podatności na substancje zawarte w serum.

Neulash bazuje na składnikach takich jak:

– kompleksy aminokwasów,
– kwas hialuronowy,
– prowitamina B5 i kwas pantotenowy,
– alantoina z żywokostu,
– wyciąg z pestek dyni.

To interesujące połączenie składników wzmacniających, nawilżających i kojących jest charakterystyczne dla serum Neulash. To w większości naturalne składniki, dlatego działanie odżywki jest skutecznie, ale jednocześnie delikatne. Wpływ na uzyskane efekty ma również sposób użycia, dlatego ważne jest, aby serum aplikować codziennie i zgodnie z zaleceniami.

 

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>