Jak uporać się ze zmarszczkami?

twarz bez zmarszczki

Twarz bez zmarszczki – marzenie każdej kobiety / fot. Pexels


To, że wraz z upływem lat zaczynają pojawiać się zmarszczki na twarzy jest procesem naturalnym. Nie mamy na niego wpływu, nie możemy go zatrzymać, ale możemy starać się go spowolnić lub zniwelować już powstałe zmarszczki. Na szczęście w gabinetach medycyny estetycznej jest wiele zabiegów, które pomagają się pozbyć zmarszczek. Poznaj najlepsze metody na ten problem!

Bez znaczenia, czy borykamy się ze zmarszczkami mimicznymi czy grawitacyjnymi, możemy wybierać z bogatej oferty zabiegów. Do dyspozycji mamy wypełniacze, laseroterapię, mikronakłuwanie, ultradźwięki, nici liftingujące i wiele innych procedur. To, którą z nich wybierze lekarz, zależy od stopnia zaawansowania zmian na skórze i efektów, jakie chciałabyś uzyskać.

Wypełniacze na zmarszczki

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego to jedne z najpopularniejszych metod pozwalających niwelować zmarszczki. Swoją sławę zyskały, dzięki szybkim i łatwym do uzyskania efektom. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, zatem zabiegi z wykorzystaniem tej substancji są bezpieczne. Zapewnia on skórze doskonałe nawilżenie, wpływa na jej objętość i ogólną, dobrą kondycję. Stosując wypełniacze na zmarszczki możemy pozbyć się bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, poprawić jędrność i sprężystość skóry.

Rewitalizacja skóry

Aby poprawić kondycję skóry, a przy tym zniwelować zmarszczki doskonałym rozwiązaniem będzie mezoterapia. Jest to zabieg, podczas którego podajemy do skóry specjalne składniki odżywcze, które wpływają na jej ogólny stan. Oprócz tego, że skóra staje się lepiej odżywiona, odmłodzona i zregenerowana, widzimy też jej rozświetlenie i zniwelowanie drobnych bruzd. To doskonały zabieg nie tylko redukujący już powstałe zmiany na skórze, ale także działający prewencyjnie. Dzięki niemu zachowa ona na dłużej dobrą kondycję. Regularne stosowanie mezoterapii pozwala opóźnić pojawianie się dalszych procesów starzenia.

Mikronakłuwanie

Kolejną metodą działającą, aby pobudzić naturalną regenerację skóry, jest zabieg Dermapen 4. Jest to bardzo precyzyjna metoda, podczas której wprowadza się do skóry odpowiednie składniki odżywcze, dzięki temu może dojść do stymulacji odnowy biologicznej. Po zabiegu skóra stanie się ujędrniona, zmarszczki ulegną spłyceniu, poprawi się jej kondycja i wyrówna koloryt. Dermapen 4 to jeden z tych zabiegów, który poleca się osobom chcącym uzyskać naturalne efekty odmłodzenia poprzez właściwą stymulację skóry.

Biorestrukturyzacja i odnowa skóry

Osobom szukającym naturalnych efektów polecić można także Nucleofill. Jest to wyjątkowy preparat służący do głębokiej odnowy oraz biorestrukturyzacji skóry. Pozwala uzyskać efekt liftingu, antyoksydacji oraz nawilżenia. Świetnie więc wpływa na kondycję skóry. Pozwala zredukować drobne linie i zmarszczki, uelastycznić skórę i ją ujędrnić. Zabieg poleca się w wielu różnych wskazaniach, a efekty, które dzięki niemu można uzyskać, są naturalne. Produkt wykorzystywany podczas zabiegu jest bezpieczny.

Źródło: materiał Partnera MK

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>