Jak wyrównać koloryt cery i czuć się komfortowo długi czas?

Piękna, gładka skóra bez żadnych niedoskonałości i przebarwień? To marzenie chyba każdej kobiety. Niestety mało która z pań może się nią poszczycić. Na szczęście na rynku już istnieje oraz pojawia się wiele nowości (np. oferowany przez L’Oreal podkład Infallible) kosmetycznych, które pozwolą wyrównać koloryt cery i stworzyć doskonały make-up

Jak wyrównać koloryt cery i czuć się komfortowo długi czas?

Idealnie gładka cera jest możliwa do osiągnięcia / fot. materiały prasowe

Chyba każda kobieta marzy o tym, by wyglądać pięknie każdego dnia. Jak wiadomo czynniki zewnętrze, uwarunkowania genetyczne, choroby, itp. sprawiają, że nasza cera często nie prezentuje się tak, jak byśmy tego chciały. Na szczęście dobry podkład może szybko i sprawnie załatwić sprawę na długi czas. Szczególnie, iż obecnie na rynku kosmetycznym są dostępne produkty, jak nowość L’Oreal podkład Infallible, które działają nawet przez 24 godziny, tworząc doskonale prezentujący się make-up.

Idealny odcień podkładu to podstawa

Jeśli chcemy wyrównać koloryt skóry, przykryć niedoskonałości i stworzyć idealny make-up, to koniecznie musimy dobrać odpowiedni odcień podkładu. Nie ma chyba nic gorszego niż zbyt ciemny lub zbyt jasny kosmetyk, który kontrastuje z kolorem szyi zdradzając to, że jest źle dobrany… Dlatego ważne jest, by precyzyjnie dobrać kolor używanego produktu. Panie mające chłodny odcień skóry powinny patrzeć na podkłady z domieszką różu i beżu, jeśli ciepły – to nada się złoty brąz i żółć.

Bardzo powszechnym błędem przy wyborze podkładu jest sprawdzanie jego koloru na nadgarstku. Dlaczego to błąd? Otóż w tym miejscu skóra jest cieńsza i jaśniejsza, aniżeli na twarzy. Dlatego w ten sposób raczej nie dobierzemy dobrego produktu. Prawidłowo najlepiej nałożyć go na brodę lub policzek (wybieramy trzy odcienie, które naszym zdaniem będą dobre) i rozcieramy. Ten, który będzie najmniej różnił się od naszej skóry, jest najlepszy. Szczególnie, że większość produktów, w tym promowany przez L’Oreal podkład Infallible ma wiele różnych odcieni, umożliwiających dobór odpowiedniego z nich.

Kosmetyk powinien się długo utrzymywać

Trwały make-up daje nam uczucie komfortu, że przez cały czas prezentujemy się doskonale. W tym celu trzeba więc sięgać po trwałe kosmetyki. Niektóre – np. właśnie L’Oreal podkład Infallible działają aż 24 godziny. Dzięki temu nawet bez zastosowania bazy utrwalającej możemy być spokojne, że podkład przez wiele godzin pozostaje na swoim miejscu nie ścierając się.

Idealne wyrównanie koloru to idealne nałożenie kosmetyku

Jeśli chcemy wyrównać koloryt i zamaskować niedoskonałości, to koniecznie powinniśmy pamiętać o równomiernym rozprowadzeniu kosmetyku. W tym celu możemy użyć zarówno gąbeczki (beauty blendera), pędzla, jak i opuszków palców. Bez względu na to, którą metodę wybierzemy, musimy skupić się na tym, by nie pozostawić żadnych smug, które mogłyby zepsuć cały make-up.

źródło: Partner BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>