Jakie miesiące są najlepsze na zorganizowanie wesela w ogrodzie?

Marzycie o tym, aby zorganizować swoje wesele w ogrodzie? Tutaj główną przeszkodą w realizacji snów może być brzydka pogoda. Jakie miesiące są najlepsze na zorganizowanie wesela plenerowego?

Jakie miesiące są najlepsze na zorganizowanie wesela w ogrodzie?

Co zrobić, by marzenie nie zmieniło się w tragedie? / fot. materiały prasowe

Wesele w plenerze, czyli na świeżym powietrzu może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnego przyjęcia urządzonego w domu weselnym czy w restauracji.

 

Nie musimy nawet posiadać własnego ogrodu, aby je zorganizować – dzisiaj kompleksową pomoc w tym właśnie zakresie oferuje wiele różnych firm, między innymi warto wskazać na wesele w ogrodzie w Na Skrajnej – restauracji znajdującej się w Ząbkach koło Warszawy.

 

Aby takie przyjęcie było całkowicie udane, warto pamiętać o tym, że kluczowym czynnikiem jest wówczas pogoda.

 

Kiedy warto urządzić wesele plenerowe?

Aura w Polsce często jest kapryśna – także podczas ciepłych miesięcy w wakacje. Nie oznacza to jednak, że musimy automatycznie rezygnować z pomysłu na wesele w ogrodzie w Na Skrajnej lub w innych restauracjach w Polsce.

 

Statystycznie najlepsza pogoda w naszym kraju to czerwiec, lipiec oraz sierpień. Zdarzają się także pojedyncze ciepłe dni i tygodnie w maju oraz we wrześniu. Warto zatem wziąć pod uwagę te właśnie okresy.

 

Co wtedy, gdy pogoda się załamie?

Naturalnie, nikt nie jest w stanie zagwarantować nam udanej aury podczas dnia zaślubin. Warto więc wtedy pamiętać o znanym powiedzeniu – przezorny zawsze ubezpieczony.

 

Wiele restauracji i domów przyjęć, które oferują swoim klientom usługi organizacji wesel w ogrodach, zapewnia także odpowiednie zadaszenie – nawet wtedy, gdy pojawi się deszcz, goście nie będą przemoczeni. Niekiedy możemy skorzystać również z dodatkowych sal, jeśli okaże się, że pogoda jest naprawdę zła.

 

Warto zatem zapytać w wybranej restauracji lub w domu przyjęć, jak wygląda sytuacja wtedy, gdy podczas wesela plenerowego będzie miało miejsce załamanie pogody. Dzięki temu będziemy mogli uniknąć sytuacji, gdy imprezę trzeba będzie wcześniej zakończyć ze względu na warunki, na przykład mocno padający deszcz, grad, burzę czy nagłe ochłodzenie.

 

źródło: Partner BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>