Jakie rzęsy do przedłużania wybrać, aby zachwycić klientki? Podpowiadamy

rzęsy do przedłużania

fot. Freepik

Zabieg przedłużania rzęs to jedna z najchętniej wybieranych metod poprawy oprawy oka. Jest doskonałą alternatywą dla codziennego makijażu i sprawia, że każde spojrzenie prezentuje się atrakcyjniej. Obecnie wybór wśród rzęs do przedłużania jest ogromny – są coraz doskonalsze i wygodniejsze, zarówno dla klientek, jak i dla pracujących na nich stylistek. Prowadzisz własny gabinet kosmetyczny i zastanawiasz się, o jakie rzęsy do przedłużania warto wzbogacić ofertę? W takim razie czytaj dalej i poznaj najmodniejsze, uwielbiane przez klientki propozycje

 

Najważniejsze kryterium wyboru, czyli materiał

Obecnie oferty rzęs do przedłużania zachwycają różnorodnością. Niezależnie od tego, o jakich efektach marzą Twoje klientki, z pewnością znajdziesz produkty szyte na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Panie, których marzeniem są bujne rzęsy, z reguły zwracają uwagę na ich walory wizualne. Specjalistka natomiast, wybierając asortyment do swojego gabinetu, musi przyjrzeć się ich jakości i na tej podstawie podjąć decyzję zakupową.

Jednym z najważniejszych kryteriów jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Obecnie możliwości masz nieskończenie wiele. Najczęściej wybór pada na sztuczne rzęsy syntetyczne. Tworzywo powinno jednak wyróżniać się najwyższą jakością – to od niej zależy efekt wizualny i trwałość zabiegu.

Na co musisz zwrócić uwagę, wybierając do gabinetu rzęsy do przedłużania?

Materiał, z jakiego wykonane są rzęsy do przedłużania, jest kluczowy, jednak na efekty zabiegów u Twoich klientek wpływa jeszcze kilka innych, istotnych czynników. Do najważniejszych możemy zaliczyć grubość rzęs. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilkanaście opcji, a większość bez wątpienia powinnaś mieć w gabinecie. Każda klientka ma nieco inne naturalne rzęsy, przez co do każdej może pasować inna grubość. Postaraj się wybierać rzęsy bez prześwitów, co ułatwi Ci proces ich zakładania. Sztuczne rzęsy mają też różny skręt, czyli kąt odchylenia. Ta wartość oznaczona jest literami alfabetu od “A” do “M”, przy czym “A” oznacza najmniejsze podkręcenie, a “M” – największe. Tak samo, jak w przypadku grubości, musisz mieć w swoim gabinecie rzęsy o różnym skręcie, aby móc zaproponować klientce produkt zgodny z jej oczekiwaniami.

Ciemne czy kolorowe rzęsy do przedłużania? Jakie wybrać?

Kobiety decydują się na sztuczne rzęsy z różnych powodów. Są panie, które chcą nosić je na co dzień jako casualowy makijaż. Z pewnością jednak zwrócą się do Ciebie też takie, które chcą zaszaleć i potrzebują wyjątkowej stylizacji. Właśnie dlatego musisz mieć w gabinecie produkty w różnych kolorach. Klasyczna czerń czy równie popularna czekolada spełnią wymagania klientek chcących podkreślić oko na co dzień. Większym wyzwaniem jest znalezienie kolorowych wariantów w pożądanej jakości. Na szczęście e-sklep https://fashionlash.pl/ pilnie śledzi najnowsze trendy i proponuje rzęsy do przedłużania w kilku intensywnych kolorach. Takie rzęsy są szczególnie pożądane jako uzupełnienie stylizacji na wyjątkowe okoliczności, choć niektóre, odważniejsze panie z dumą noszą je także na co dzień!

Źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>