Kosmetyki pierwszej potrzeby – czego używać, gdy nie masz czasu?

Suchy szampon do włosów/ fot. materiały prasowe

Suchy szampon do włosów/ fot. materiały prasowe

 

 

 

Kosmetyki przydatne nie tylko w podróży

W podróży, ale i w pracy czy na mieście, przydają się kosmetyki, które pomogą się szybko odświeżyć. Chusteczki odświeżające pomagają przetrzeć najbardziej newralgiczne miejsca, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody i nie możemy sobie pozwolić nawet na obmycie rąk. Są niezastąpione w damskiej torebce! Suchy szampon pozwala szybko odświeżyć fryzurę, gdy widnieje na niej nadmiar sebum, a nie ma czasu, by umyć głowę. Jest on kolejnym kosmetykiem, który na stałe powinien zagościć w kobiecej torebce, żeby nie tracić głowy, gdy okaże się, że potrzebujemy pilnego odświeżenia włosów, a nie mamy ani czasu ani możliwości, aby je po prostu umyć.

Inne kosmetyki, które warto nosić w torebce

Robiąc przegląd swojej torebki, warto wyrzucić z niej sterty niepotrzebnych paragonów czy paletki cieni do powiek, którymi i tak nigdy nie mamy czasu poprawiać makijażu, a zamiast nich włożyć coś, co może się po prostu od czasu do czasu przydawać. Suchy szampon i chusteczki odświeżające to tylko dwa z takich produktów. Kolejnym może być kojący balsam typu SOS. Szybko regenerujący krem może być zastosowany w przypadku świądu, podrażnienia, skaleczeń czy uczucia wysuszenia. Działa niczym opatrunek i natychmiastowo koi, nie rozpraszając w ciągu dnia. Taki kosmetyk w torebce to prawdziwe zbawienie, gdy zdarzy nam się przeholować z opalaniem albo mamy tendencję do nawracania różnych podrażnień i rumieni. Te trzy kosmetyki nie zajmą zbyt wiele miejsca w naszych przepastnych torbach, ale za to zdecydowanie powinny się tam znaleźć. Aż dziw, że mężczyźni obywają się bez torebek wypchanych wszystkim, co potencjalnie może się przydać! W każdym razie kobietom trudno jest wyjść z domu bez różnych drobiazgów, które zawsze mogą się przydać – chusteczki, szampon suchy i balsam regenerujący to trzy produkty pierwszej potrzeby, które mogą być wykorzystywane poza domem, gdy nie ma czasu się umyć, ale też kiedy trzeba natychmiastowo się odświeżyć. Są naprawdę niezastąpione na co dzień i kobiety często z nich korzystają!

 

 

źródło: materiały partnera MK

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>