Laser Cutera Excel V – najskuteczniejszy w leczeniu zmian naczyniowych!

Zmiany naczyniowe pojawiają się na różnych obszarach ciała. Różnią się od siebie wielkością, barwą i pochodzeniem. Najbardziej popularne zmiany naczyniowe to nieestetyczne teleangiektazje, czyli tzw. pajączki uwidaczniające się na nogach. Wiele kobiet boryka się ze zmianami na twarzy, czyli cerą naczynkową – przez skórę prześwitują czerwone lub sine, rozgałęzione, poszerzone naczynka. Powstawanie naczynek w większości przypadków jest od nas niezależne, o ich występowaniu decydują zaś predyspozycje genetyczne. Nie oznacza to jednak, że musisz się z nimi pogodzić, bo usuwanie zmian naczyniowych jest coraz bardziej popularne

naczynka

Jak poradzić sobie z pękającymi naczynkami? / fot. materiały prasowe

 

Chcesz pozbyć się naczynek, ale obawiasz się, że proces będzie długotrwały i bolesny? Spokojnie, nie musi tak być! Z laserem Cutera Excel V leczenie zmian naczyniowych jest szybkie i skuteczne jak nigdy dotąd. Innowacyjnemu zabiegowi laserem Cutera Excel V możesz poddać się w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie. Poznaj więcej szczegółów na temat zabiegu.

 

Laser Cutera Excel V

Laser wykorzystuje technologię fali o podwójnej długości (532/1064nm). Najnowsza wersja to urządzenie o mocy wyższej niż ta, którą posiadają pozostałe lasery naczyniowe. Laser wyposażony jest w specjalny system chłodzenia, dzięki któremu obszar zabiegowy nie wymaga znieczulania.

 

Leczenie zmian laserem Cutera Excel V

Laser Cutera Excel V radzi sobie z różnego rodzaju zmianami naczyniowymi i skórnymi. Jest to jedna z najefektywniejszych metod leczenia naczynek i żylaków. Cutera Excel V jest też w stanie usuwać znamiona barwnikowe. Urządzenie jest zdecydowanie najskuteczniejszą metodą leczenia zmian typu Port Wine Stain. Ze względu na bezpieczeństwo metody, zmiany te mogą być leczone już w wieku dziecięcym. Wśród zmian leczonych Cutera Excel V są też rumienie i brodawki wirusowe. Innym zastosowaniem lasera jest natomiast leczenie blizn i rozstępów.

 

Jak działa Cutera Excel V?

Promieniowanie lasera łączy się z hemoglobiną, wskutek czego dochodzi do zjawiska fotokoagulacji krwi. Zmiany naczyniowe są niszczone, a następnie usuwane. Laser działa w taki sposób, aby nie uszkodzić powierzchni okalającej zmianę. Promienie emitowane przez laser są w stanie dotrzeć do głębokich warstw skóry, dzięki czemu za pomocą Cutera Excel V usuwane są rozległe zmiany. Przed zabiegiem lekarz dokładnie oczyszcza i odtłuszcza skórę oraz nakłada na nią specjalny żel. Głowica lasera jest zbliżana do okolicy poddawanej zabiegowi. Po zakończeniu oddziaływania laserem na skórę nakładany jest krem ochronny. Cała procedura zamyka się zwykle w kilkunastu minutach. Przez krótki czas po zabiegu na skórze może utrzymywać się zaczerwienienie, odbarwienie lub obrzęk. Według specjalistów z Bieńkowscy Clinic, efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Liczba sesji jest dobierana indywidualnie, w zależności od potrzeb, a ewentualne powtórzenie zabiegu powinno odbyć się po upływie 4-6 tygodni.

 

Laser Cutera Excel V – zalety zabiegu

Terapię laserem Cutera Excel V cechuje wysokie bezpieczeństwo. Sam zabieg jest całkowicie wolny od bólu lub dyskomfortu i nie istnieje ryzyko poparzenia skóry. Laser jest wyposażony w system chłodzenia Zimmer, który sprawia, że wyższa temperatura nie jest odczuwalna. Jedynym odczuciem może być delikatne szczypanie. Rekonwalescencja po zabiegu trwa zaledwie kilka dni, a na skórze nie pozostają blizny. Efekty terapii laserowej są trwałe, nie musisz obawiać się nawrotów zmian.

 

Jesteś zainteresowana zabiegiem laserem Cutera Excel V w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie? Skontaktuj się z Kliniką lub odwiedź osobiście i umów się na zabieg!

 

źródło: Materiał partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>