Dłonie mają moc, czyli testujemy Manualistic Magic Lift

To będzie tekst o mocy rąk, ale nie dajcie się zmylić, nie o manicure doskonałym. Raczej o tym, czego można dokonać przy pomocy dłoni sprawnych, świetnie wyszkolonych a przy okazji będących własnością nietuzinkowej osoby

Masaż twarzy w LuVital / fot. materiały prasowe

Masaż twarzy w LuVital / fot. materiały prasowe

Umawiając się na zabieg nie wybrałam konkretnego z oferty, tylko zdałam się na doświadczenie i wiedzę Pani Natalii Maśnik. To ona zdecydowała o tym, czego moja twarz potrzebuje najbardziej. Postawiła na Manualistic Magic Lift, czyli zabieg oparty na naturalnych kosmetykach QUINTA ESSENTIA oraz mistrzowskich masażach Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu MANUALISTIC.

Ale po kolei: najpierw demakijaż i peeling oparty na kwasach hydroksylowych potem to, co stanowi w mojej ocenie o wyjątkowości tego zabiegu czyli masaż  na bazie masła shea o wybranym przeze mnie zapachu drzewa sandałowego. Masaż twarzy, szyi dekoltu i ramion. Przez ponad godzinę, mimo intensywnych ucisków i rytmicznych ruchów oddaję się błogości i pełnemu relaksowi. Tylko ja i harmonijne dźwięki muzyki. I choć wtedy te odczucia wydawały mi się najważniejsze to nie sposób zapomnieć, że masaż przywraca utracone napięcie i elastyczność układu mięśniowego twarzy i szyi, niweluje deformacje konturów twarzy, redukuje widoczne zmarszczki i odbudowuje plastyczność tkanki skórnej. Na koniec tylko maska Seagel, liftujące serum, krem pod oczy. Zabieg absolutnie wyjątkowy.

Masaż jest tym, co LuVital wyróżnia spośród wielu znakomitych, krakowskich salonów. Masaż jako zabieg relaksacyjny, odprężający, terapeutyczny i jako element pracy nad sylwetką, twarzą, dłońmi i stopami. Masaż jako zabieg kompletny oraz jako wstęp lub zamiennik innych bardziej inwazyjnych procedur. Centrum Zdrowia i Urody LuVital jest wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowej Szkoły Masażu i Estetyki Manualistic Sergeya Shchurevicha w Polsce stąd też zabiegi będące w ofercie zespołu opierają się na jego nowatorskich metodach. Nie brakuje również autorskich rytuałów opracowanych przez Ludmiłę Petrenko.

W dobie zaawansowanych technologii, innowacyjnych receptur i kosmicznych urządzeń cieszy fakt,  że człowiek jest jednak niezastąpiony. LuVital jest takim miejscem, w którym człowiek jest na pierwszym miejscu. I ten, który przychodzi i ten, który się nim zajmuje.

Gdzie: Centrum Zdrowia i Urody LuVital Ludmiła Petrenko, Kraków, Plac Jana Matejki 5/4

Renata Stós-Pacut

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>