Minimalizm w szafie, aplikacje modowe: Less i Vinted

Aplikacje modowe less i vinted

Minimalizm w szafie? Skorzystaj z aplikacji Less i Vinted

Czy Twoja szafa przeładowana jest ubraniami? A może wręcz przeciwnie – poszukujesz oryginalnych stylizacji, ale daleko Ci do konsumpcjonistycznego stylu życia? Te aplikacje (Less i Vinted) rewolucjonizują świat mody w duchu „zero waste”. Podpowiemy Ci jak sprzedać ubrania przez internet i jak zaprowadzić minimalizm w szafie.

Less, czyli mniej znaczy lepiej!

Czy zastanawiałaś się jakby to było, gdybyś wystąpiła w rozpoznawalnej stylizacji znanej aktorki czy influencerki? Less to miejsce, które zostało bardzo mocno wypromowane w social mediach przez znane i medialne osoby. Nie oznacza to jednak, że idea „mniej znaczy lepiej” straciła tu na wartości, wręcz odwrotnie! Aplikacja sama promuje się słowami: „Mniej zbędnych rzeczy. Więcej Twojego stylu”. Oryginalność i nietuzinkowość to zdecydowane cechy Less. Warto wiedzieć, że my same możemy stworzyć tam miejsce dla siebie i naszej garderoby. Jeżeli masz ubrania, w których nie chodzisz, a Twoim zdaniem mają ogromny potencjał, a przede wszystkim są w dobrym stanie, to zdecydowanie powinnaś tam zajrzeć!

Vinted: Nie chodzisz? Więc sprzedaj!

Aplikacja Vinted znana jest już szerszemu gronu odbiorców. Jej reklamy obiegły już nie tylko świat internetu, wyświetlane są również w telewizji. Skupia całkiem sporą liczbowo społeczność. Tutaj sprzedać można dosłownie wszystko, co wpisuje się w ramy odzieżowo-obuwnicze, a zakupu dokonać niekiedy za śmiesznie niską cenę.

Vinted.pl posiada wiele opcji, bardzo dobą ochronę kupujących, jak i sprzedających, wysyłka czasem jest darmowa, a grono użytkowników zróżnicowane, choć zazwyczaj skore do otwartej komunikacji i podjęcia negocjacji. Warto zatem zaglądnąć w to miejsce, bo istnieje spora szansa, że zapłacimy mniej niż w lumpeksie za sporą ilość ubrań, a jeżeli mamy głowę do interesów, to aplikacja może posłużyć nam jako dodatkowe źródło zarobku. Na co czekasz? Do dzieła!

 

Aleksandra Węglarz

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>