Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea

Bloomea to nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie, które choć całkiem niedawno pojawiło się na polskim rynku kosmetycznym, to niemalże natychmiast zyskało dużą popularność i uznanie wśród polek. Jednym z zabiegów, jakie można wykonać przy pomocy urządzenia Bloomea, jest modeling skóry. Jakich efektów należy się spodziewać? Czy zabieg jest bezpieczny?

Dla skóry

Bloomea modeling twarzy/ fot. materiały prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działa urządzenie Bloomea?

Bloomea jest innowacyjnym urządzeniem, działającym w oparciu o technologię TRIO M.M.L., co odnosi się do trzech podstawowych zasad funkcjonowania urządzenia: M – makroeksfoliacja , M – mikrowibracja oraz L – luminoterapia. Pierwszym etapem modelingu skóry jest złuszczenie martwego naskórka. Kolejnym, wtłoczenie preparatu kosmetycznego w głąb skóry przy pomocy mikrowibracji. Ostatni krok to intensyfikowania działania nałożonych wcześniej kosmetyków.
Jakie efekty przynosi zabieg, wykonywany przy pomocy urządzenia Bloomea? W przypadku skóry twarzy należy mówić o natychmiastowej redukcji zmarszczek, przebarwień i bruzd potrądzikowych oraz wygładzeniu i ujędrnieniu skóry. Ponad to zabieg przywraca skórze miękkość i dostateczne nawilżenie. Oczywiście w celu uzyskania lepszych rezultatów oraz podtrzymania uzyskanych już efektów, zaleca się wykonanie serii zabiegów, w regularnych odstępach czasowych.

Czy zabieg Bloomea jest bezpieczny?

Modelowanie skóry przy użyciu urządzenia Bloomea jest niezwykle przyjemne. Zabieg jest bezinwazyjny, czyli w pełni bezbolesny. Co więcej skorzystać z niego mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przed rozpoczęciem zabiegu należy upewnić się, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Bloomea nie jest wskazana w przypadku osób z:
– chorobami nowotworowymi skóry,
– znamionami barwnikowymi o niezidentyfikowanym charakterze,
– trądzikiem w fazie aktywnej,
– naczyniakami jamistymi,
– nadżerkami,
– zakażeniami skóry o podłożu bakteryjnym, grzybiczym oraz wirusowym.

Również osoby będące w trakcie terapii antytrądzikowej specjalistycznymi środkami farmakologicznymi, powinny odczekać pewien okres czasu.

Zastanawiasz się, gdzie można kupić to innowacyjne urządzenie? Bloomea dostępna jest w ofercie firmy BiNatural, która jest jednym z najlepszych polskich dostawców sprzętów kosmetycznych. Osoby zainteresowane zakupem urządzenia Bloomea, mogą udać się do showroomu firmy, znajdującego się w Warszawie na ulicy Bora-Komorowskiego 56C (lok. U12), by lepiej poznać jego zastosowanie oraz właściwości. Oprócz tego urządzenia firma BiNatural dysponuje szeroką gamą nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów do pielęgnacji twarzy oraz ciała.

 

źródło: materiał Partnera MK

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>