Odsłoń nogi na wiosnę!

Wiosna to czas, kiedy chowamy w głąb szafy obszerne ubrania, długie płaszcze i powoli odsłaniamy coraz więcej ciała. Większości ta pora roku kojarzy się bardzo pozytywnie, jednak ty… obawiasz się założyć krótką spódniczkę, bo twoje nogi dalekie są od ideału. Najwyższy czas zwalczyć kompleksy!

nogi, plaża, morze

Jeśli piękne nogi to twoje marzenie, warto skontaktować się z flebologiem /fot. Fotolia

Alarmujące dane wykazują, że ok. 70 proc. Polaków skarży się na dolegliwości związane z nogami. Zmagają się z objawami takimi jak pajączki, opuchlizna czy żylaki, które najczęściej wskazują na niewydolność żylną. W ostrzejszej fazie niewydolność żylna może być skutkiem zakrzepicy. Niepokoi fakt, że tylko niewielki odsetek chorujących zgłasza się do specjalistów, a większość nie ma pojęcia, że są nimi flebolodzy. Nie mówiąc o świadomości istnienia flebologii estetycznej!

W gabinecie CliniCare zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc /fot.  materiały prasowe

W gabinecie CliniCare zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc /fot. materiały prasowe

Jeśli należysz do osób, których dotknęły powyższe dolegliwości, i z ich powodu zakrywasz swoje ciało, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: nie musisz cierpieć! Flebologia estetyczna sprawnie usuwa nie tylko drobne pajączki na twarzy i nogach; lekarze doskonale sobie radzą z poważniejszymi problemami, jakimi są np. żylaki. Warto też pamiętać o tym, że nieleczone żylaki nie są wyłącznie defektem estetycznym, ale zagrażają twojemu zdrowiu. Zacznij więc działać jak najszybciej! Poszukaj pomocy – najlepiej w placówce, która oferuje diagnostykę i kompleksowe leczenie, a przy tym dysponuje doświadczonymi specjalistami i nowoczesną technologią. W ofercie krakowskiego CliniCare znajdziesz cenione od lat metody walki z chorobami żył, np. skleroterapię kompresyjną, ale też zupełnie nowe, mało inwazyjne metody terapii. Przykładem może być klejenie żylaków systemem VenaSeal, które CliniCare wprowadziło jako pierwsza placówka w Krakowie. Zabieg cieszy się powodzeniem z uwagi na komfortowy, bezbolesny przebieg oraz rewelacyjne efekty w zamykaniu nawet dużych żylaków. Zespół Kliniki Flebologii CliniCare pracuje pod kierownictwem dra Bartłomieja Juzy, prawdziwego pasjonata nowoczesnych metod tej gałęzi medycyny, świetnego eksperta, któremu zaufały rzesze pacjentów.

Uroda zawsze idzie w parze ze zdrowiem, więc czas zacząć dbać o siebie kompleksowo. Wkrocz w wiosnę lekkim krokiem dzięki zdrowym nogom!

O piękno twoich nóg zadba dr Bartłomiej Juza – chirurg naczyniowy i flebolog CliniCare / fot. materiały prasowe

O piękno twoich nóg zadba dr Bartłomiej Juza – chirurg naczyniowy i flebolog CliniCare

CliniCare Kraków, ul. Wieniawskiego 66/34, tel. 12 359 76 71, www.clinicare.pl

Patrycja Puszczewicz

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>