Oświadczyny w plenerze – jak się do tego przygotować

To wyjątkowa chwila dla Was obojga. Decyzja o wspólnej przyszłości nie może zostać podjęta zbyt pochopnie. Usłyszysz magiczne „tak” wyłącznie, jeśli zadbasz o odpowiednią atmosferę, a także wyjątkowe miejsce. Jeśli Twoja ukochana jest sentymentalna i romantyczna, a do tego uwielbia naturę, z pewnością doceni oświadczyny w plenerze. Jak się do tego przygotować?

Wybierz romantyczną scenerię na tę wyjątkową okazję! / fot. matteriały prasowe

Wybierz romantyczną scenerię na tę wyjątkową okazję! / fot. matteriały prasowe

Miejsce to podstawa

Zanim zdecydujesz się na kupno pierścionka oraz przemowę, pomyśl, gdzie mógłbyś zadbać ukochaną, by się jej oświadczyć. Może to być miejsce, w którym przeżyliście kilka intymnych chwil, ulubiona ławka w parku albo brzeg morza. Ważne, żeby była to przestrzeń, która znaczy dla Was obojga bardzo wiele i pozostawi po sobie piękne wspomnienia. Nikt inny nie zna Twojej ukochanej tak jak Ty. Będziesz więc wiedział, gdzie powinno wybrzmieć to ważne pytanie.

Zabierz ukochaną na piknik

Twoja przyszła żona lubi spędzać czas w otoczeniu natury? Przygotuj dla niej niespodziankę w postaci pikniku. Przyrządź ulubione dania, zabierz kilka przekąsek, którymi możecie się nawzajem karmić, nie zapomnij również o szampanie, by wspólnie uczcić Wasze szczęście. Wystarczy już tylko wygodny koc i możesz zaprosić dziewczynę na obiad pośród drzew. Będzie zachwycona Twoją inwencją, a także intymną atmosferą, jaką stworzysz specjalnie dla niej.

Oświadcz się nad brzegiem morza

Planujecie wakacje nad morzem? Idealnie! Plaża to romantyczne i zarazem wyjątkowe miejsce. Wystarczy, że znajdziesz nieco oddaloną od cywilizacji przestrzeń. Zamiast jednak powielać stereotypy i oświadczać się o zachodzie słońca, zmień nieco konwencję. Wypowiedz to ważne pytanie przy pełni księżyca lub wczesnym rankiem. Twoja ukochana poczuje się wyjątkowo.

Na mecie tylko razem

Uprawiacie razem sport? Świetnie! Wykorzystaj ten fakt i przygotuj się na oświadczyny po wspólnym, ważnym dla Was wydarzeniu – przebiegnięciu maratonu, zdobyciu szczytu w górach czy przepłynięciu Zalewu Wiślanego. Bez względu na dyscyplinę moment osiągania celu jest bardzo ważny dla Was obojga. To doskonały pretekst do tego, by zapytać ukochaną o to, czy zostanie Twoją żoną. Poziom endorfin i adrenaliny osiągnie z pewnością maksimum.

Pomysłów na oświadczyny w plenerze może być znacznie więcej. Chcesz poznać je wszystkie? Zajrzyj na zaręczyny.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>