Otwarcie Centrum Zdrowia i Urody LuVital w wielkim stylu!

W samym sercu Krakowa odbyła się uroczystość otwarcia Centrum LuVital z okazji 25-lecia działalności Ludmiły Petrenko w branży beauty. W klimatycznych przestrzeniach można teraz zadbać o swoją cielesność. To propozycja dla wszystkich troszczących się o dobre samopoczucie, dla tych którym nie jest obojętne poczucie estetyki i komfortu, a także dla osób mądrze dbających o swoje zdrowie i wygląd.

W gronie licznie przybyłych gości odbyły się pokazy kosmetyków najwybitniejszych światowych marek, masaży, analizy organizmu na zawartość witamin i minerałów. Doskonały klimat tworzył koncert na żywo Małgorzaty Krzysicy i występ wokalistki Sary Pohl. Zaproszonych gości oczarowały wnętrza Centrum LuVital Ludmiły Petrenko przy Placu Matejki 5 w Krakowie.
– To już 25 lat mojej pracy w Krakowie. Bardzo się cieszę z waszego przybycia, marzyłam o niezależności, jaką daje mi to wyjątkowe miejsce. Moim narzędziem pracy zawsze była, jest i będzie „jej wysokość Naturalność” – mówiła do gości Ludmiła Petrenko. – Rękodzieło, to jest nadal to, co najbardziej mnie fascynuje w pracy nad ludzkim ciałem – dodała.

 Ludmiła  Petrenko z córką Tatianą i Magdaleną Steczkowską / fot. MamiFotoStudio

Ludmiła
Petrenko z córką Tatianą i Magdaleną Steczkowską / fot. MamiFotoStudio

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję przeprowadzenia analizy organizmu na QUANTUM Bio Magnetycznym Analizatorze Składu Ciała, dzięki któremu mogli dowiedzieć się, jakich witamin i minerałów potrzebuje ich organizm. Analizę wykonała kosmetolog i fizjoterapeuta Ewelina Grzesikowska.
Goście dbający o poprawną postawę ciała szukali inspiracji podczas pokazu ćwiczeń korygujących i modelujących na profilaktorze Jewminowa. Największy zachwyt wzbudził mistrzowski pokaz masażu twarzy MagicLift wykonany przez kosmetolog, fizjoterapeutę i uczennicę międzynarodowej szkoły MANUALISTIC Natalię Maśnik.
– Ludmiła od wielu lat masuje mnie i dba o moją sylwetkę. Nadal będę korzystać z jej wiedzy i doświadczenia, bo wiem, że używa w pełni naturalnych kosmetyków i ma „złote ręce ”– mówiła Małgorzata Krzysica, wokalistka, aktorka teatralna i filmowa. Z wyrazami wdzięczności i gratulacjami przybyły również Magda Steczkowska, Ewa Romaniak i inne osobowości Krakowa, które od wielu lat ufają Ludmile.

 Zespół LuVital: od lewej Ewelina Grzesikowska, Ludmiła Petrenko, Natalia Maśnik / fot. MamiFotoStudio

Zespół LuVital: od lewej Ewelina Grzesikowska, Ludmiła Petrenko, Natalia Maśnik / fot. MamiFotoStudio

Pradawne receptury w nowej odsłonie

Centrum LuVital zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią smak luksusu, elegancję, wysoką jakość usług oraz niepowtarzalność. W ofercie Centrum znalazły się zabiegi z zakresu masaży, pielęgnacji ciała, kosmetologii oraz terapii z zastosowaniem peelingów chemicznych. Zespół specjalistów dba o utrzymanie doskonałej sylwetki, oferując kuracje wyszczuplające, modelujące przy indywidualnie dobranych programach. Kadra troszczy się również o zdrowy kręgosłup, prowadzi zajęcia korekcyjne dla dzieci oraz ćwiczenia dla dorosłych.

Ludmiła Petrenko to terapeuta urody, dyplomowana kosmetyczka, masażystka oraz licencjonowana instruktorka Tai-Chi. Od 25 lat opracowuje efektywne programy wyszczuplające i modelujące sylwetkę, które łączą różnorodne metody zabiegowe oparte na terapiach manualnych. Została wyróżniona przez Międzynarodowy Kongres i Targi LNE otrzymując HOLISTIC BEAUTY AWARD (2015). Zajęła I miejsce w plebiscycie Miasta Kobiet na Najlepsze Ręce w Krakowie (2012). Otrzymała certyfikat „Golden Hand” paryskiej Akademii Masażu „Gil Amsallem Academy” (2007).  Jest wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowej Szkoły Masażu i Estetyki Manualistic dra Sergeya Shchurevicha w Polsce.

Założycielka LuVital Ludmiła Petrenko / fot. MamiFotoStudio

Założycielka LuVital Ludmiła Petrenko / fot. MamiFotoStudio

Tutaj można poznać szczegółową ofertę LuVital!

 

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>