Gwiazdy na otwarciu McFIT

W miniony wtorek (16 września) na warszawskiej Pradze odbył się przedpremierowy pokaz studia fitness McFIT, którego oficjalne otwarcie z udziałem ambasadora marki – mistrza świata w boksie zawodowym Władimira Kliczki – zaplanowano na 20 września. Zamknięty przedpremierowy pokaz klubu McFIT przy ul. Ostrobramskiej 79 połączono z treningiem z udziałem polskich sportowców: Zbigniewa Bródki, Bartłomieja Bonka i Marty Domachowskiej oraz osobistości ze świata mediów i show-biznesu.

Joanna Jabłczynska

Joanna Jabłczyńska z trenerką


Firma McFIT, sieć studiów fitness nr 1 w Europie, posiada ponad 200 lokalizacji na całym kontynencie. Nowy klub przy ul. Ostrobramskiej 79 będzie drugim studiem fitness tej sieci w Warszawie, pierwszy działa już przy ul. Świętokrzyskiej 3 (róg Nowego Światu). Warszawskie studia McFIT zostały zaprojektowane zgodnie z nowatorską koncepcją „Home of Fitness”, która koncentruje się przede wszystkim na dobrym samopoczuciu trenujących i dzięki której studia mogą stać się dla nich drugim domem. Ta nowatorska idea przyciągnęła do studia także polskie gwiazdy czynnie uprawiające sport, aby podobnie jak klienci McFIT mogły zawsze być naturalnie w formie. Zaproszeni goście mogli osobiście zapoznać się z infrastrukturą studia, które zajmuje ponad 2000 m2, oraz wszystkimi strefami treningowymi, takimi jak: Box Workout, Express Workout, Sling Zone, Streatching Area, Core Workout, Strefa Mocnych Pleców, The Cage czy Shape It, które różnią się od siebie nie tylko wyposażeniem, ale i wystrojem wnętrza, efektami multimedialnymi, a nawet muzyką.
Zaproszonych gości po studiu i wszystkich jego strefach treningowych oprowadziła kierownik studia w towarzystwie znanej entuzjastki sportu, początkującej triatlonistki, aktorki Joanny Jabłczyńskiej. Po zapoznaniu się z klubem wszystkie zgromadzone osoby mogły wziąć udział we wspólnym treningu pod okiem Marceliny Licy (kierownik studia) oraz Joasi Jabłczyńskiej. która mówi o sobie:
„Kto mnie poznał osobiście, ten wie, że ciężko mi usiedzieć na miejscu. Zazwyczaj energia wprost mnie rozpiera, więc bez sportu nie mogłabym normalnie funkcjonować. Jest dla mnie lekiem na nerwy, „doła”, gorszy dzień, po prostu na całe zło”. Po treningu aktorka dodała: „Cieszę się, że mogłam ćwiczyć w klubie McFIT, który nosi miano studia fitness klasy Kliczko! Jak widać po mojej twarzy i twarzach innych uczestników, trening tutaj być może jest wyczerpujący fizycznie, ale pozwala naładować pokłady pozytywnej energii na cały dzień”.
Zbigniew Bródka i Joanna Jabłczyńska

Zbigniew Bródka i Joanna Jabłczyńska


Oprócz amatorów w spotkaniu wzięli udział również profesjonalni sportowcy. Znaleźli się wśród nich polscy olimpijczycy – panczenista, złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka, sztangista, brązowy medalista olimpijski z Londynu Bartłomiej Bonk oraz tenisistka, zwyciężczyni turnieju WTA w grze podwójnej Marta Domachowska. Sportowcy wzięli udział w treningu w towarzystwie gwiazd i dziennikarzy oraz zaprezentowali kilka ćwiczeń w strefach treningowych McFIT, które wykonują podczas przygotowań do zawodów. Pomimo tego, że reprezentują różne dyscypliny sportowe, każdy z nich znalazł w studiu odpowiednią strefę dla siebie. Marta Domachowska skorzystała ze strefy Shape It, dedykowanej kobiecej części trenujących, która w doskonały sposób kształtuje wymarzoną sylwetkę. Bartłomiej Bonk zainteresował się profilaktyczną Strefą Mocnych Pleców, zaś panczenista Zbigniew Bródka zdecydował się pokazać kilka ćwiczeń w strefie kardio.
Wśród zgromadzonych gości znalazła się również aktorka Agnieszka Więdłocha, znana entuzjastka aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Zarówno dziennikarze jak i osobistości ze świata show-biznesu doceniły fakt, że studia fitness McFIT są otwarte 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki tak długiej dostępności zajęte na co dzień gwiazdy, przedstawiciele mediów oraz pracownicy innych branż mogą skorzystać z treningu zarówno w godzinach porannych, jeszcze przed rozpoczęciem dnia pracy, lub wieczorem po jej zakończeniu. Przybyłych gości zainteresował również oferowany w studiu fitness McFIT CYBERTRAINING. Są to zajęcia prowadzone przez wirtualnych trenerów w specjalnych interaktywnych salach wyposażonych w wielkie ekrany. Trenujący mogą wziąć udział m.in. w takich zajęciach jak jazda na rowerze spinningowym, trening na platformie wibracyjnej czy kursy fitness. Studia McFIT spełnią również oczekiwania osób, dla których wizyta w klubie fitness to coś więcej niż tylko wysiłek fizyczny. Dzięki wdrożonej koncepcji „Home of Fitness”, która reprezentuje filozofię treningu łączącego sport, rozrywkę, estetykę i design, klienci McFIT mogą poczuć się w studiach jak w drugim domu. Warszawskie studia zachowują industrialną koncepcję „pomieszczeń w pomieszczeniu” i przypominają magazyny lub przestrzenie przemysłowe w wielkich metropoliach, takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte mieszkania. Każde pomieszczenie w studiu McFIT obejmuje inną strefę treningową.
Oficjalne otwarcie studia fitness McFIT przy ul. Ostrobramskiej 79 z udziałem ambasadora marki – mistrza świata w boskie zawodowym Władimira Kliczki – odbędzie się 20 września o godzinie 11.30. Wszystkie osoby, które odwiedzą w tym czasie klub, będą miały możliwość zdobycia autografu od samego mistrza oraz będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na najbliższą walkę Władimira Kliczki z Kubratem Pulewem w Hamburgu wraz z przelotem i noclegiem. Władimir Kliczko będzie rozdawał autografy przez 45 minut od godziny 11.30. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.mcfit.com.
[źródło: materiały prasowe]

O McFIT
Ponad 1.200.000 klientów sprawia, że McFIT jest dziś numerem 1 w branży fitness w Europie. Studia McFIT, których jest w sumie ponad 200, znaleźć można w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Austrii oraz we Włoszech. W Warszawie działa obecnie studio przy ul. Świętokrzyskiej 3, natomiast już 20 września przy ul. Ostrobramskiej 79 McFIT otworzy swój kolejny klub w stolicy.
Kto dzięki McFIT chce być „naturalnie w formie”, może już od 89 zł miesięcznie trenować nie tylko w Warszawie, lecz we wszystkich studiach McFIT w Europie – a w Polsce, Niemczech i Austrii nawet przez całą dobę. Trenerzy są do dyspozycji klientów od 8:00 do 22:00. McFIT oferuje również bezpłatne i niezobowiązujące treningi próbne. McFIT fascynuje nie tylko swoich klientów, lecz również mistrza świata w boksie Władimira Kliczkę. Jest on partnerem i „twarzą” McFIT od 2008 roku, dzięki czemu studia mogą nosić miano „studiów fitness klasy Kliczko”.
Dzięki samodzielnie opracowanej koncepcji „Home of Fitness” McFIT zapewnia swoim klientom otoczenie treningowe skoncentrowane na ich dobrym samopoczuciu, które sprawia, że studia stają się dla nich drugim domem. Innowacyjne moduły treningowe wchodzące w skład koncepcji „Home of Fitness” obejmują design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media, dzięki którym klienci mogą w niepowtarzalny sposób doświadczyć treningu i zanurzyć się w świat sportu. Celem tej koncepcji jest zapewnienie klientom coraz to nowych bodźców, motywujących ich do ciągłego dążenia do osiągnięcia ich celów treningowych.
Home of Fitness łączy w sobie bogatą, urozmaiconą pod względem metodycznym ofertę treningową i  obejmuje tradycyjne strefy treningowe, takie jak świetnie wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio, a także strefy specjalne.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>