Pelerynki fryzjerskie. Dlaczego peleryna fryzjerska jest Ci niezbędna do pracy?

Peleryny fryzjerskie to must-have każdego fryzjera, który troszczy się o swoich klientów. Znacząco podnoszą one komfort osób, którym wykonujemy usługę. Przecież nikt nie chciałby wyjść z salonu z ubraniem całym w ściętych włosach i fryzjerskiej farbie.
Coś takiego nie przeszłoby bez echa, a Ty z pewnością naraziłbyś się na negatywne komentarze. W dobie Internetu wystarczy, że jedna niezadowolona osoba opisze sytuację na którymś z portali i już możesz stracić wielu potencjalnych klientów. Oczywiste jest więc, że musisz robić wszystko, by takich zagrożeń unikać

Jakie są rodzaje peleryn?

Na rynku dostępne są przeróżne peleryny. Część peleryn fryzjerskich dostępnych w naszym sklepie została wyprodukowana przez firmę Eko-Higiena dla marki Tools For Beauty, seria – LUSSONI. Jest to linia profesjonalnych akcesoriów m.in. do włosów.
Akcesoria te produkowane są tak, by były one dostosowane do różnych potrzeb. W naszym sklepie kupisz zarówno peleryny materiałowe, jak i te z folii. Umożliwia to wykonanie w profesjonalny sposób każdej usługi, tak, aby klient był wręcz zachwycony.
Peleryny są dostępne w rozmaitych kolorach, możesz więc dobrać je koloru fryzjerskich foteli, czy też ogólnego wystroju salonu. Co istotne, sprzedajemy peleryny zarówno długie, jak i krótkie, więc bezproblemowo będziesz mógł wykonać usługę każdemu klientowi.

Wybrać peleryny jednorazowe czy te wielokrotnego użytku?

Peleryny fryzjerskie to must-have każdego fryzjera / fot. materiały prasowe

Peleryny fryzjerskie to must-have każdego fryzjera / fot. materiały prasowe

Obie wersje peleryn mają swoje plusy. Peleryny fryzjerskie z dobrego materiału, wielorazowe, są z pewnością przyjemniejsze w odczuciu dla klientów. Są one bardziej przewiewne, co jest bardzo istotne zwłaszcza w upalne dni.
Z drugiej jednak strony peleryny jednorazowe, foliowe, są znacznie bardziej praktyczne przy wykonywaniu niektórych usług, chociażby farbowania. Zabezpieczają one świetnie odzież i skórę klienta. Są też cieńsze i lżejsze od tych materiałowych, co dla niektórych klientów może być istotne.
Jednak szczególnie wrażliwe osoby powinny korzystać raczej z peleryn materiałowych, które na pewno nie spowodują alergii. Jaki więc rodzaj peleryn wybrać do swojego salonu? Najlepiej mieć obydwa rodzaje i stosować je w zależności od konkretnych potrzeb.

Co w sytuacji, gdy Twoim klientem jest dziecko, które za nic w świecie nie chce ubrać peleryny?

Potrzeby małych klientów zaspokoiła firma Sibel. Wyprodukowała ona specjalne peleryny, dzięki którym nawet najbardziej niechętne fryzjerowi dziecko pozwoli sobie obciąć włoski. W końcu który mały szkrab nie chciałby zamienić się w księżniczkę lub kowboja choćby na kilka miłych chwil?
Te peleryny również Tobie znacząco ułatwią pracę, dużo łatwiej jest wykonywać usługę szczęśliwemu i siedzącemu spokojnie dziecku. Również rodzice będą zachwyceni, że tak prosty gadżet pozwolił na zaoszczędzenie nerwów i łez. Z pewnością podzielą się oni tą informacją ze znajomymi rodzicami i bardzo szybko będziesz znany w okolicy jako najlepszy dziecięcy fryzjer.

Czy jeśli jestem barberem, to również mogę używać peleryn fryzjerskich?

Barber tez powinien mieć dobrej jakości peleryny / fot. materiały prasowe

Barber tez powinien mieć dobrej jakości peleryny / fot. materiały prasowe

Peleryny fryzjerskie nie muszą być używane wyłącznie w typowych salonach fryzjerskich. Każdy barber podchodzący do swojej pracy profesjonalnie, powinien mieć peleryny w swoim salonie. W XXI wieku zupełnie normalne jest, że mężczyźni często odwiedzają salony barberskie, by zadbać o wygląd swoich włosów i brody.
Oczywiste jest więc, że również oni powinni móc cieszyć się komfortem w czasie wykonywanych zabiegów. Peleryny produkowane są w różnych kolorach i wzorach, więc z łatwością możesz znaleźć takie, które będą pasowały do specyfiki Twojego salonu.
Czy peleryn fryzjerskich można używać samodzielnie, do domowych zabiegów?
Oczywiście, że tak! Domowe zabiegi również powinny sprawiać przyjemność i nie być problematyczne. Peleryny nie dość że ułatwią Ci zabiegi, to jeszcze zniwelują konieczność sprzątania całej łazienki po farbowaniu włosów w domowych warunkach.
W naszym sklepie internetowym trena.pl znajdziesz wszelkie rodzaje peleryn, produkowanych przez różne firmy, Wszystkie są świetnej jakości i w przystępnej cenie. Każdy znajdzie u nas produkt odpowiedni dla siebie.

źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>