Pełne i piękne wargi? To możliwe dzięki zabiegowi modelowania ust! [Testujemy]

Moda i trendy się zmieniają, ale kuszące wargi zawsze są na topie. Moje usta nigdy nie były pełne, do czego przez lata przywykłam. W końcu od czego mamy makijaż? Chciałam jednak by uśmiech w stu procentach oddawał moją osobowość i podejście do życia. Dlatego postanowiłam zrobić coś, o co nigdy bym siebie samej nie podejrzewała…

Zawsze marzyłam o pełnych ustach

Zawsze marzyłam o pełnych ustach

Tak, przyznaję! Postanowiłam wymodelować i zrewitalizować usta, a przede wszystkim zwiększyć ich objętość; jestem w wieku 40+ i widzę, że nadszedł czas na drobne poprawki urody. Na zabieg wybrałam się do Instytutu Piękna Bielenda w Krakowie. Bałam się! Tego typu zabieg będę wykonywała pierwszy raz. W dodatku przeprowadziłam wywiad i okazało się, że zabieg jest bolesny ze względu na nakłuwanie ust. „Ale co tam”, pomyślałam, „pocierpię, ale za to usta będę miała odmłodzone!”.

Przywitała mnie przesympatyczna pani doktor Agnieszka Moncznik, która jest lekarzem medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej, a zabiegi tego typu wykonuje od wielu lat. Po rozmowie i wywiadzie, jaki ze mną przeprowadziła, uspokoiłam się – pozytywna energia zawsze pochodzi od ludzi. Przy okazji okazało się również, że nie ma żadnych przeciwwskazań, by mi wszczepić implant w postaci żelu Juvederm Volift z lidokainą. Jest to naturalnie pozyskiwany, całkowicie bezpieczny kwas hialuronowy. Przeanalizowałyśmy więc wspólnie moje oczekiwania, i można było przystąpić do pracy. Pierwszy krok to znieczulenie kremem Emla. Potem należało 20-30 min. odczekać, aż środek zacznie działać.

Wstrzyknięcie kwasu do błony śluzowej ust trwało zaledwie parę minut. Preparat został zaaplikowany bardzo cienką igłą, przy pomocy kilku ukłuć w dolną i górną wargę. No, przyznaję, że ukłucia w górną wargę były trochę bolesne. Potem należało jeszcze tylko palcami rozmasować żel – i efekt gotowy, w dodatku widoczny od razu!
Przez kilka kolejnych dni utrzymywał mi się delikatny obrzęk ust i jeden malutki krwiak.Usta_canvaRecenzje zebrałam znakomite, efekt był naturalny, a powiększenie ust dyskretne. Ich kolor został wzmocniony – są teraz ekstremalnie nawilżone, a ich kąciki delikatnie podniesione. Uwierzcie, moje usta są teraz gładkie, czerwone i takie… całuśne. Mała rzecz a cieszy.

Efekt zabiegu utrzyma się od 6 do 12 miesięcy. Generalnie zależy to od wieku, rodzaju skóry i trybu życia. Cena zabiegu wynosi od 800 do 1400 zł.

Instytut Piękna Bielenda, ul. Biskupia 4, Kraków, tel.: 12 633 05 75, tel. kom: 505 681 969, instytut@bielenda.pl
Strona na Facebook’u

Basia Fijał

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>