Po kolor do cukierni? – Popielaty blond Renaty Stryjewskiej

Karmelowy, morelowy, truskawkowy, cynamonowy czy gorzka czekolada?
– Poproszę porcję chłodnego blondu – powiedziałam, a chwilę później zorientowałam się, że trendach koloryzacyjnych jest jak w najlepszej cukierni. Na jesienną metamorfozę udałam się na Rynek Podgórski do Renaty Stryjewskiej – mistrzyni fryzjerskiego fachu i specjalistki od naturalnych, precyzyjnych koloryzacji. Czy nareszcie, po latach prób i starań, udało się wyczarować na mojej głowie kolor, o jakim marzyłam od dawna?

Koloryzacja włosów blond

Co wspólnego ma wycieczka do cukierni i wizyta w salonie fryzjerskim? / fot. Court Prather / Unsplash

 

CEL: Koloryzacja długich, cienkich osłabionych po lecie włosów

PROBLEM: Ciemny odrost, włosy suche, plączące się

EFEKT: Popielaty blond ze srebrnymi refleksami

DLA KOGO: Dla wszystkich, którzy lubią perfekcyjnie wykonane koloryzacje z pielęgnacją, a u fryzjera chcą odpocząć

GDZIE: Renata Stryjewska Fryzjer/Stylista, Rynek Podgórski 2/5 Kraków

 

Refleksy czynią cuda

Przed zabiegiem koloryzacji

Smutna jak blond po wakacjach / fot. A.K.

Do Renaty Stryjewskiej nie poszłam ze zdjęciem z gazety czy z Instagrama. Przyznam, że nie wierzyłam, że z moim pigmentem da się uzyskać chłodny odcień blondu. Moje włosy mają tendencję do przybierania żółtych odcieni – o czym z miejsca poinformowałam Renatę, która zagadkowo się uśmiechnęła, wnikliwie przyglądając się kondycji moich włosów.

Już wszystko wiem. Proponuję dodanie refleksów, tonowanie i zabieg pielęgnacyjny kwasem hialuronowym. Zrobimy modny, naturalny i chłodny blond – zaproponowała fryzjerka.

W podgórskim salonie spędziłam kilka dobrych godzin i… odpoczęłam. Czas upływał słodko i spokojnie, co jest zasługą, jak sądzę, nie tylko lokalizacji i otoczenia – urządzonego w skandynawskim stylu salonu, a przede wszystkim osobowości fryzjerki. Renata Stryjewska obdarzona jest niepojętą dla zwykłego śmiertelnika cierpliwością, ma świetny gust i ogromną wiedzę na temat nowoczesnych metod koloryzacji. W trakcie pracy wytłumaczyła mi, na czym polega flamboyage (technika farbowania włosów, która tworzy wrażenie wielowymiarowości barw) czy backcombing (rozjaśnianie pasemek na natapirowanych włosach). Dowiedziałam się jak uzyskać najmodniejszy w sezonie efekt glass hair – mocnego wygładzenia, który spektakularnie prezentuje się na ciemnych włosach i zdradziła skuteczne patenty na to, jak dbać o włosy zimą – stosuję je od dwóch tygodni i rzeczywiście – widzę poprawę: włosy są miękkie, łatwiej się rozczesują i mniej plączą!

salon Leona Hebdy

Salon fryzjerski Renaty Stryjewskiej i Leona Hebdy znajduje się po lewej stronie przy Rynku Podgórskim / fot. A.K.

 

Efekty po dwóch tygodniach
Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kolor spod pędzla Renaty Stryjewskiej jest naturalny i co najlepsze – pracuje – nie blaknie, wielowymiarowe refleksy wyglądają jakby były oprószone srebrem. Dzięki połączeniu zabiegu pielęgnacyjnego kwasem hialuronowym z koloryzacją, włosy są miękkie i odżywione. Wizyta u Renaty Stryjewskiej z pewnością nie była moją ostatnią. Jej prace polecam właścicielkom niesfornych, długich włosów, które doceniają dbałość o każdy etap wykonywania koloryzacji. Podobnie jak w przypadku wycieczki do cukierni, po wizycie w salonie przy rynku Podgórskim natychmiastowy i trwały wyrzut endorfin gwarantowany!

Blond włosy po koloryzacji

Wielowymiarowy blond w wykonaniu Renaty Stryjewskiej / fot. A.K.

Agna Karasińska

Fryzjer/Stylista Renata Stryjewska

Renata Stryjewska / fot. Maja Pawłowska Fotografia

Renata Stryjewska / fot. Maja Pawłowska Fotografia

Renata Stryjewska – doświadczona ekspertka z zakresu koloryzacji, strzyżeń i stylizacji włosów. Klientki cenią ją za ciepło, dokładność, profesjonalizm i pasję, z którą wykonuje swój zawód.

Telefon: 506 057 726,

FB Fryzjer/Stylista Renata Stryjewska

Adres: Rynek Podgórski 2/5
Kraków

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>