Prezenty ślubne: zamiast kwiatów

Dostałaś zaproszenie na ślub i nie wiesz, co ofiarować młodym oprócz tradycyjnej koperty? Kwiaty zostaną wrzucone do bagażnika i zwiędną, nim nowożeńcy zdążą się zorientować, że je dostali. Co więc dać? Oto nasze podpowiedzi

Słodki podarunek
Eleganckie pudełeczko, pełne pysznych serduszek z czekolady ucieszy nowożeńców. Szczególnie wdzięczna będzie panna młoda, która przed ślubem była pewnie na diecie.

Personalizowania książka
Zamiast banalnej kartki z życzeniami spraw młodym pamiątkę na całe życie – spersonalizowaną książkę o historii ich miłości lub waszej przyjaźni. Prócz zdjęć książkę wypełnią wykonane specjalnie dla was rysunki i błyskotliwy opis. Zajmą się tym profesjonaliści z bajkopisarze.pl.

personalizowana książka bajkopisarze.pl

Zamiast banalnej kartki z życzeniami – personalizowana książka

Kwiaty na Obrazie
Odkąd złoto straciło na wartości, znów modne stało się inwestowanie w sztukę. Płótno młodego zdolnego artysty to po pierwsze fajny prezent, po drugie – lokata na przyszłość. My polecamy zwłaszcza kolorowe malarstwo Ewy Goral (www.ewagoral.com).

Ewa Goral obrazy

Obraz w prezencie może okazać się najlepszą lokatą na przyszłość

Anioły stróże
Eleganckie, ręcznie robione figury symbolizujące młodą parę, to nie tylko piękna pamiątka z dnia ślubu, ale także talizman na całe małżeńskie życie. Anielskie lub ludzkie figury w najróżniejszych kształtach i stylach znajdziecie np. w galerii Art Cherubino na krakowskim Kazimierzu (ul. Bonifraterska 1).

anioły w prezencie

Anioły w prezencie ślubnym to talizman na całe małżeńskie życie

Butelka czegoś dobrego
Wino (najlepiej z kraju, do którego państwo młodzi jeżdżą na wakacje), likier w ich ulubionym smaku a może nalewka twojej roboty? Tego w kuchni nowożeńców nigdy dość.

Talon na balon
Kupon na skok na bungee, luksusowy masaż dla dwojga albo przelot balonem to prezent, którego państwo młodzi nie zapomną nigdy.

Muzyka na dobre życie
Życia jak w piosence, najlepiej takiej, której można posłuchać na najwyższej klasy sprzęcie audio. Głośniki przenośne Harman Kardon to porywający design, który idzie w parze z brzmieniem. Do wyboru: lekka, przestrzenna zjawiskowa Aura lub pachnący luksusową skóra ONYX. Oba otrzymały najwyższe nagrody branży audio.

aura i onyx harman kardon

Aura czy Onyx? Głośniki przenośne Harman Kardon to dobry pomysł na trwały, użyteczny i piękny prezent

KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawa strona, życzę wielu wejść na stronę.

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>