Przydatne akcesoria i gadżety na wesele ‒ o czym warto pamiętać?

ślub

fot. Juan Pablo Rodriguez / unsplash

Wesele to niewątpliwe bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Kiedy dwoje ludzi staje na ślubnym kobiercu, aby powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, cała rodzina i znajomi zjeżdżają się z różnych zakątków Polski (i nie tylko), aby uczestniczyć w tym jakże podniosłym wydarzeniu

 

I choć tego dnia oczy wszystkich zwrócone są bezapelacyjnie na parę młodą, tak sami młodzi muszą mieć oczy dookoła głowy, by sprawnie zarządzać całą imprezą oraz co ważniejsze zadbać o wygodę i komfort samych gości. Dlatego też Państwu młodym z pomocą przychodzą akcesoria oraz gadżety weselne, które pomogą usprawnić każdą imprezę. O czym jednak mowa?

Życzenia dla młodej pary ‒ co z kopertami?

Po każdej ceremonii zaślubin niezależnie czy jest to ślub kościelny, czy cywilny – przychodzi moment, w którym goście ustawiają się, aby złożyć młodej parze życzenia z okazji wkroczenia na nową drogę życia oraz wręczyć prezenty. Prezenty zaś w znacznej mierze składają się z kopert zawierających okolicznościową kartkę oraz rzecz jasna niejednokrotnie pewną sumę pieniędzy. Kopert jednak z każdymi otrzymanymi życzeniami przybywa, a bez odpowiedniego przygotowania młodzi oraz świadkowie mają problem, gdzie przetrzymać całość, aby koperty się nie zgubiły. W takiej chwili pomocne może okazać się pudełko na koperty weselne z Pracowni Tadam. Wręczając takie pudełko jednemu ze świadków, będziemy mieć pewność, że każda koperta trafi bezpośrednio do jednego miejsca, które następnie będziemy mogli zamknąć na klucz w hotelowym pokoju, aby nie martwić się o zawartość. Korzystanie z pudełka na koperty jest bardzo wygodne oraz coraz częściej stosowane przez nowożeńców.

Pomocne akcesoria podczas imprezy weselnej

Każda impreza weselna to czas tańców, śpiewów oraz dobrej zabawy. Nieskazitelni oraz pięknie wystrojeni goście, którzy licznie przybyli na ceremonię zaślubin, a następnie na przyjęcie weselne – po kilku godzinach dobrej zabawy mogą zacząć odczuwać dyskomfort spowodowany nadmierną potliwością, bądź niejednokrotnie uszkodzeniem jakieś części garderoby. Dlatego też jednym z akcesoriów, które mają za zadanie pomóc młodej parze oraz przede wszystkim gościom są koszyczki ratunkowe na wesele. Koszyczki ratunkowe to nic innego jak zestaw najbardziej przydatnych rzeczy, które mogą pomóc przybyłym gościom odrobinę się odświeżyć, lub naprędce naprawić uszkodzenia garderoby. W skład takiego koszyczka najczęściej wchodzą:

 

• podpaski
• guma do włosów
• dezodorant
• igła i nici
• plastry
• grzebień
• zapasowe rajstopy
• chusteczki
Pomysłów na uzupełnienie koszyczka jest bez liku, a każda włożona do niego rzecz będzie w stanie sprawić, że impreza weselna będzie nadzwyczaj udana, a goście zadowoleni.

Pozostałe akcesoria weselne

Zorganizowanie od podstaw całego wesela to nie lada wyczyn, z którym mierzyć musi się każda młoda para. Oprócz klasycznych oraz wszystkim znanych aspektów wesela takich jak sala, fotograf, czy kapela – państwo młodzi muszą stanąć na rzęsach, aby każdy z zaproszonych gości czuł się dobrze oraz wyjątkowo. Z tej okazji właśnie tak często małżonkowie sięgają po nietypowe akcesoria ślubne takie, jak księgi gości weselnych, personalizowanie dekoracje, podziękowania dla gości w formie małych prezentów, czy też wielkie ledowe napisy, przy których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Bardzo popularne stają się również fotobudki, które dzięki swoistym przebraniom, oraz aranżacjom są w stanie przywołać mnóstwo zabawy oraz uśmiechu zarówno dla gości, jak i również dla młodej pary.

Źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>