Radiofrekfencja Venus Legacy – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Venus Legacy to innowacyjna metoda odmładzania i modelowania ciała, dzięki Multipolarnej Radiofrekwencji. Nowoczesna technologia umożliwia bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, szyi i ciała. Zabieg jest niezwykle bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a efekty widać już po pierwszej sesji. Sprawdź na czym polega ta metoda i jakie przynosi korzyści!

Venus Legacy

Venus Legacy to odmładzanie skóry twarzy, szyi i ciała (fot. materiał prasowe)

Czym jest Venus Legacy?
Venus Legacy to medyczny system multipolarnej radiofrekwencji, wykorzystujący technologię 4DR – zastosowanie kombinacji impulsowego pola magnetycznego z wielobiegunowym polem elektromagnetycznym oraz podciśnieniowego drenażu tkanek. Urządzenie wyposażone jest w 4 różne typy głowic (2 do ciała i 2 do twarzy, szyi i dekoltu), dzięki czemu może być skutecznym narzędziem liftingującym skórę lub sposobem na modelowanie sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i usunięcie cellulitu. Wbudowane czujniki pomiaru temperatury pozwalają na zindywidualizowanie zabiegu w zależności od potrzeb pacjenta i specyfiki problemu. Wielozadaniowe urządzenie Venus Legacy zostało zaprojektowane tak, aby dla lekarza stanowiło wygodny i ergonomiczny system pracy a dla pacjenta szybki i przyjemny zabieg przypominający masaż.

Jak wygląda tarapia Venus Legacy?
Przed zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny, w celu określenia oczekiwań pacjenta. Okolice leczone są fotografowane, by łatwo można było monitorować postępy terapii. Zabieg polega na masowaniu ciała głowicą z jednoczesnym podgrzewaniem tkanek. Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Ciepło odczuwane przez pacjenta jest odprężające, nie wywołuje dyskomfortu i bólu. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta. W trakcie zabiegu może pojawić się przejściowy rumień skóry, który znika po kilku godzinach – wyjaśniają Eksperci z Kliniki Esteticmed.pl. Czas zabiegu jest uzależniony od partii ciała poddanej zabiegowi – średnio trwa od 10 do 30 minut. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji, dzięki czemu od razu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Zaleca się wykonanie 4-10 sesji zabiegowych co 7-21 dni, w zależności od obszaru ciała, który poddawany jest zabiegowi i oczekiwanych rezultatów.

Czego można się spodziewać po przebyciu całej terapii?
Korzyści płynące z zabiegów Venus Legacy to: redukcja zmarszczek oraz modelowanie owalu twarzy, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry w wyniku obkurczenia i reorganizacji włókien kolagenu, zmniejszenie cellulitu, zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych a tym samym wymodelowanie sylwetki. Rezultaty widoczne są bardzo szybko – już po pierwszych zabiegach i stopniowo narastają między 3 a 6 miesiącem. Dochodzi wtedy do procesów przebudowy i regeneracji tkanek – tłumaczą Specjaliści z Kliniki Esteticmed. Aby podtrzymać rezultaty zabiegów zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających w regularnych odstępach czasu określanych indywidualnie przez lekarza dla każdego pacjenta.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?
W czasie kilku dni po zabiegu zaleca się: picie dużych ilości wody – około 2 i pół litra, stosowanie diety ubogotłuszczowej, powstrzymanie się od gorących kąpieli, rezygnację z wyczerpujących ćwiczeń fizycznych i używania sauny oraz intensywne nawilżanie skóry. Należy mieć na uwadze, że przestrzeganie powyższych zaleceń oraz regularność zabiegów powtarzających ma kluczowe znaczenie w osiągnięciu zadowalających efektów całej sesji Venus Legacy.

Więcej na stronie: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>