Strefa pedicure, czyli testujemy pedicure hybrydowy

Zastanawialiście się, dlaczego o poziomie życia mówimy „stopa życiowa”? Może dlatego, że „stopa” to jednostka miary, a może dlatego że „stopa” to podstawa?

Efekt podoba mi się tak bardzo, że najchętniej założyłabym japonki już teraz... /fot. Renata Stós-Pacut

Piękne i gładkie stopy to marzenie prawie każdej kobiety /fot. Renata Stós-Pacut

W lecie upały i wrzynające się paski sandałów nie służą stopom. W zimie natomiast, nie bardzo chce się nam regularnie złuszczać zgrubiały naskórek i wcierać kremy. Cały rok nosimy też wysokie szpilki – one nie służą stopom NIGDY.

Gładkie, miękkie, pozbawione odcisków i modzeli stopy to marzenie prawie każdej kobiety. Dlatego im mniejszą czułam konieczność zrobienia pedicure z tym większą ochotą udałam się na zabieg do Pani Magdaleny do Strefy Urody. Specjalistka nieprzypadkowa – polecona przez znajomą.

Pani Magdalena była bardzo profesjonalna i sympatyczna /fot. Renata Stós-Pacut

Pani Magdalena była bardzo profesjonalna i sympatyczna /fot. Renata Stós-Pacut

Na początek chwila relaksu w trakcie moczenia stóp. Czas, żeby wypić kawę i pogadać z sympatyczną osobą. Potem skrócenie i wyrównanie paznokci, opracowanie skórek, opuszek, pięt, bocznych części podeszew oraz śródstopia. Wszystko przy pomocy frezarki, czyli bez żadnych ostrych i niebezpiecznych narzędzi. Urządzenie w sprawnych i doświadczonych rękach Pani Magdy pozwoliło bardzo dokładnie pozbyć się się zgrubiałego naskórka. Skóra stóp stała się idealnie gładka i mięciutka. Później przyszedł czas na część artystyczną, czyli malowanie. Dla mnie bardzo wygodne jest położenie lakieru hybrydowego. Nie dość, że jest bardzo trwały to jeszcze dzięki utwardzaniu pod lampą ultrafioletową nie trzeba długo czekać na wyschnięcie. Ostatnim elementem zabiegu był peeling oraz wmasowanie kremu.

stopy

Efekt podoba mi się tak bardzo, że najchętniej już ubrałabym japonki! /fot. Rena Stós-Pacut

Aż szkoda, że nie można już teraz założyć japonek i pokazać wszystkim świetnego efektu! Pociesza mnie jednak to, że na pewno wrócę tu jeszcze nie raz, a lato już tuż, tuż…

Fanpage Strefy Urody

Strona oficjalna

Renata Stós-Pacut

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>