Sunset ombre

Marzysz o wakacyjnym zawrocie głowy… na głowie? Wszystko jest dozwolone, więc wypróbuj najbardziej zawadiacką z opcji! O co chodzi? O koloryzację, w której zakochały się kobiety, którą na Insta łatwo wyszukasz jako… #sunsetombre

Sunset Ombre!! #ombre #shadowroot #sunsethair #sunsetombre

Post udostępniony przez 💗Hair Candy LLC💗🌈✂️🍭🎨 (@haircandymd)

Skąd wzięła się idea? Inspiracją do tej odważnej koloryzacji było zdjęcie pięknego zjawiska natury – zachodu słońca, który pewna urodowa blogerka postanowiła przełożyć na włosy. Efekt zachwycił na tyle, by zdjęcie z jej pracą zostało jednym z najchętniej udostępnianych w sieci.


W koloryzacji sunset ombre wyróżniają się szczególnie cztery kolory: niebieski, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty. Płynne przejścia między nimi gwarantuje zastosowanie techniki farbowania ombre, która zaciera granice między poszczególnymi odcieniami.

Co wyróżnia tę koloryzację? Efekt gradientu oraz to, że w promieniach wakacyjnego słońca kolory mienią się jak nie-z-tej-galaktyki.

Wypróbujesz?

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>