Suszarka, lokówka i prostownica – co warto mieć?

Stylizacja włosów jest znacznie łatwiejsza, gdy do dyspozycji mamy odpowiednie urządzenia. Najpopularniejsza jest suszarka, którą możemy nie tylko wysuszyć włosy, ale też z użyciem szczotki wystylizować włosy. W sklepach znajdziemy też lokówki i prostownice, które również ułatwiają sprawę. Co warto zatem mieć w domu, aby przygotowanie efektownej fryzury było szybkie i proste?

Podstawowe wyposażenie łazienki każdej kobiety? / fot. materiały prasowe

Podstawowe wyposażenie łazienki każdej kobiety? / fot. materiały prasowe

Suszarka – zawsze warto ją mieć

Najprostsze suszarki turystyczne możemy zakupić już za około 40-50 złotych. To wygodne w obsłudze urządzenia generujące ciepłe powietrze pomagające w wysuszeniu włosów. Taka tania i dobra suszarka do włosów może mieć też dodatkowe funkcje, na przykład jonizację. Do wyboru mamy też suszarki większe, do użytku w domu czy w salonie fryzjerskim, które mają większą moc i więcej funkcji i końcówek, na przykład dyfuzor. Ich zakup to już wydatek rzędu 60-200 złotych.

Suszarka jest zdecydowanie najlepszym zakupem, gdy możemy zdecydować się tylko na jedno urządzenie. Razem z nią możemy wygodnie stylizować włosy z użyciem dodatkowych szczotek – wykonać fale czy wyprostować włosy. Suszarka przyda się też wtedy, gdy planujemy zakupić inne urządzenia do stylizacji włosów – pomoże w ich podsuszeniu, aby były gotowe do stylizacji, a także sprawdzi się wtedy, gdy po prostu nie planujemy ich stylizować i chcemy je tylko wysuszyć.

Prostownica – dla miłośniczek gładkich włosów oraz… loków

Prostownicą możemy nie tylko wyprostować niesforne włosy, ale również wykonać sprężyste loki. Gdy szukasz urządzenia, które będzie łatwe w obsłudze i da ci szybki efekt, prostownicę po prostu warto mieć.

Lokówka – tradycyjna lub automatyczna

Lokówka to nie tylko urządzenie z metalową rurką do nakręcania na nią włosów. Teraz w sprzedaży znajdziemy również automatyczne lokówki, które same nakręcają włosy do specjalnej komory i podgrzewając, dając piękne loki.

Jeśli wobec tego lubisz zakręcone włosy i chcesz przygotowywać fryzurę bardzo łatwo i bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności, lokówka automatyczna to świetny zakup.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>