Szminka, błyszczyk i konturówka w jednym: testujemy błyszczyk My Secret Lips Loving Color Lip Stain!

Lubię mocne i zdecydowane kolory, a większość błyszczyków, które miałam okazję używać tylko nieznacznie zmieniało kolor ust. Zwykle używałam ich na końcu malowania ust, żeby uzyskać blask – a kolor zapewniała mi szminka.

Zaskoczył mnie piękny i intensywny kolor błyszczyka /fot. materiały własne

Zaskoczył mnie piękny i intensywny kolor błyszczyka /fot. materiały własne

Biorąc do ręki Lips Loving Color Lip Stain nie spodziewałam się wielkiego efektu. Kolorów do wyboru jest pięć: pink no doubt, fancy pink, rosy kissed, berry lips i red suprise. Testowałam ten ostatni, w kolorze intensywnie czerwonym.

Pierwsze zaskoczenie to płynna konsystencja przypominająca różowy syrop. Szczoteczka jest wygięta pod kątem, do czego trzeba się przyzwyczaić (zwykle używałam prostych pędzelków), ale za trzecim razem zaczyna być bardzo wygodna.

Po drugie, kolor! Błyszczyk kryje lepiej niż niektóre szminki, może nie do końca jest to kolor, którego się spodziewałam, ale bardzo mi się podoba. Zakończenie szczoteczki można także użyć jako konturówki, żeby nie wyjechać poza linię ust. Wcześniej, żeby osiągnąć taki sam efekt potrzebowałam trzech kosmetyków.

Po trzecie, trwałość. Spodziewałam się, że po godzinie po makijażu nie będzie śladu, tymczasem produkt utrzymuje się naprawdę długo. Jedyne, co mu zaszkodziło to zjedzenie tortilli – z drobnymi przekąskami i piciem wody poradził sobie bez zarzutu i wytrzymał kilka godzin.

Po czwarte, nawilżenie. Mam bardzo suche usta, a błyszczyk przyniósł mi ulgę nie gorzej niż balsamy nawilżające.

Od teraz nie muszę już nosić ze sobą całej kosmetyczki chcąc szybko poprawić usta w ciągu dnia, co przy zapełnieniu mojej torby jest tak wielkim plusem, że niedługo biegnę do sklepu po kolejne kolory…

Błyszczyk My Secret / fot. materiały prasowe

Błyszczyk My Secret / fot. materiały prasowe

Testowany błyszczyk My Secret Lips Loving Color Lip Stain można kupić w drogerii Natura.

 

Wiktoria Aleksandra Barańska

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>