Testujemy: Lakier do paznokci Max Factor – Glossfinity

Najpiękniejsze paznokcie to oczywiście takie, prosto po wyjściu od manicurzystki. Jednak czasem zwyczajnie brak nam czasu na wizyty w salonie kosmetycznym albo potrzebujemy efektów na już, a znalezienie tak szybkiego terminu bywa trudne. Najprostszym rozwiązaniem jest zrobienie sobie w domu małej strefy relaksu i sięgniecie po tradycyjne środki. Dlatego dzisiaj testujemy lakier do paznokci od Max Factor

lakier do paznokci, lakier, max factor, glossfinity

Max Factor: Glossfinity /fot. Klaudia Bobela

Nie wiem czy to wynika z przekory w unikaniu salonów kosmetycznych, czy zwyczajnie zamiłowanie do wykonywania tych dokładnych, mechanicznych pociągnięć pędzelkiem, ale niezwykle lubię te czynność. Dlatego tak bardzo przywiązuję wagę do tego po jaki lakier sięgam. Moim wyborem i zdecydowanym numerem jeden jest lakier od Max Factor: Glossfinity.

Co jest najważniejsze w wyborze lakieru do paznokci? Myślę, że stosunek jakości do ceny, czyli złota zasada, która powinna obowiązywać w wyborze każdego kosmetyku. Jednak w przypadku lakieru do paznokci, niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na jakość. Wiele tanich lakierów ma konsystencję wody i żeby uzyskać „jako taki” efekt należałoby nałożyć kilka warstw. Nie oszukujmy się jednak, jeśli nie mamy czasu na kosmetyczkę – skąd mamy wziąć czas na kilkukrotne malowanie paznokci?

Dlatego warto sięgnąć po lakiery od Max Factor. Z serii Glossfinity dostępnych jest aż 30 kolorów, głównie czerwienie, róże, borda i fiolety. Wyróżniają się one niezwykłą trwałością i odpornością. Jeśli denerwują was odpryski na paznokciach, powstałe w wyniku wykonywania prac domowych – to zdecydowanie lakier dla was. Napis na butelce twierdzi, że efekt lśniących paznokci utrzymuje się nawet do 7 dni i trzeba przyznać, że twierdzenie nie jest na wyrost. Jest on odpowiednio gęsty, idealnie pokrywa kolorem płytkę paznokcia, już przy pierwszej warstwie. Można więc stwierdzić, że to idealny lakier dla kobiet, które nie mają czasu na poświęcenie tej czynności więcej niż 20 minut. Dodatkowym plusem jest duża pojemność butelki, która wystarcza na bardzo długo.

Seria Glossfinity od Max Factor to moim zdaniem must have dla kobiet, które chcą mieć porządna jakoś w rozsądnej cenie. To najprostszy i najszybszy sposób na piękny, lśniący kolor i wasze zadowolenie.

laier do panokci, lakier, max factor, glossfinity

Paznokcie mają piękny, intensywny kolor /fot. Klaudia Bobela

Klaudia Bobela

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>