98.2% naturalnej przyjemności dla mojej skóry

TESTUJEMY MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ URZĄDZENIEM DR PEN Z ZASTOSOWANIE SERUM Z NATURALNYM ŚLUZEM ŚLIMAKA

EKSPRESOWO ROŚNIE LICZBA ZWOLENNIKÓW KOSMETYKÓW ZAWIERAJĄCYCH ŚLUZ ZE ŚLIMAKA. NIE UKRYWAM, ŻE SAMA ZALICZAM SIĘ DO TEGO FANKLUBU. PRZY CZYM WIĘKSZOŚĆ OSÓB KUPUJE JE DO STOSOWANIA DOMOWEGO, A MNIE TO JUŻ NIE WYSTARCZA. JEŻDŻĘ PO POLSCE I TESTUJĘ RÓŻNE ZABIEGI WYKORZYSTUJĄCE TEN DOBROCZYNNY SKŁADNIK

Relaks w pogoni za pięknem / fot. Anna Górecka

Relaks w pogoni za pięknem / fot. Anna Górecka

Salon ESTETICO w Łodzi słynie z różnych zabiegów laserowych. Ja otrzymałam zaproszenie na mezoterapię mikroigłową z zastosowaniem dobrze mi już znanych kosmetyków firmy Nature Cosmetisc, zawierających naturalny śluz ślimaka. Podróż do Łodzi minęła szybko, połączenie z Krakowem było bardzo dobre.

Na miejscu zostałam przywitana ciepłą herbatą po czym zajęła się mną pani kosmetolog. Pani Marta opisała dokładnie, jak zostanie wykonany zabieg i jakie będą jego efekty, a także jak mam pielęgnować skórę po jego zastosowaniu. Chciała też poznać moje oczekiwania i dowiedzieć się, czy jest coś co przeszkadza mi w mojej twarzy. Nie mam dużych problemów z cerą, skórę mam dobrze napięta, a zmarszczki w normie. Jedyną rzeczą, której nie znoszę, są przebarwienia.

Pani Marta rozpoczęła zabieg od demakijażu. Później wolnymi, masującymi ruchami zaaplikowała serum-żel ze śluzu ślimaka i z kwasem hialuronowym od NATURE COSMETICS, który pielęgnuje oraz regeneruje skórę. Serum-żel jest bezzapachowe, zawiera aż 98.2% śluzu ze ślimaka 1,0% kwasu hialuronowego i 0,8% konserwantów.

Kolejnym etapem była mezoterapia mikroigłowa wykonana urządzeniem Dr Pen. Pozwala ono na wprowadzenie aktywnych substancji z serum-żelu w głąb skóry za pomocą automatycznego jej nakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę zabiegu. Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży i lepszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Ponadto zabieg pomaga w redukcji zmarszczek i blizn.

Atmosfera w Estetico zaskakuje / fot. Anna Górecka

Atmosfera w Estetico zaskakuje / fot. Anna Górecka

Zastosowanie serum wzmacnia ten efekt. Serum zawierające naturalny śluz ślimaka pomaga w odżywieniu skóry, mocno i dogłębnie ją nawilża, a także regeneruje ją po różnego rodzaju podrażnieniach czy otarciach. Według badań klinicznych serum łagodzi objawy łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, przesuszeń skórnych i innych schorzeń dermatologicznych.

Pa zakończeniu zabiegu urządzeniem Dr Pen w skórze otwarte są mikrokanaliki, dla tego pani Marta, aby wykorzystać ,,Przepustowość” skóry, jeszcze raz zaaplikowała mi na twarzy serum -żel. Przez ostatnie 20 minut zabiegu moja skóra wchłaniała wszystkie najlepsze wartości odżywcze. Idealnym dopełnieniem zabiegu, gwarantującym utrzymanie się efektu na dłużej, jest zastosowanie w domu biocelulozowej maski z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym.

Anna Górecka

„ESTETICO”
ul. Pojezierska 48, 91-338 Łódź
tel. 42 637 38 48
e-mail: klinika@estetico.pl
www.estetico.pl

Nature Cosmetics
ul. Polna 16, 42-470 Siewierz
tel. 534 011 151
e-mail: biuro@naturecosmetics.pl
www.naturecosmetics.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>