Ultraformer III – ultradźwięki na piękną i jędrną skórę

Z wiekiem bądź przez wiele czynników zewnętrznych skóra staje się wiotka i pozbawiona witalności. Często ćwiczenia fizyczne bądź zdrowa dieta nie są wstanie naprawić naskórka w taki sposób, aby być w pełni zadowolonym z efektów. Również rzadko kto chce poddawać się zabiegom chirurgicznym, które bywają inwazyjne i wymagają długiego okresu rekonwalescencji

wyszczuplanie

Warto zawalczyć o jędrną skórę / fot. materiały prasowe

Jednak w wielu klinikach medycyny estetycznej, między innymi w warszawskiej Klinice Miracki istnieje zabieg Ultraformer III wykonywany za pomocą ultradźwięków, który w szybki i bezbolesny sposób liftinguje każdą niedoskonałość na naszym ciele. Urządzenie te jest uznawane za kolosalną przyszłość w medycynie estetycznej. Także warto go sprawdzić i dowiedzieć się o nim więcej.

 

Co to są ultradźwięki?

Ultradźwięki są to fale akustyczne, które posiadają wyższą częstotliwość drgań od zakresu słyszalności ucha, wynoszą one od 1 do 3 MHz. Skóra naświetlana tego typu falami zostaje poddana mikro-masażowi, który nagrzewa tkankę do wysokiej temperatury i pobudza jej mikrokrążenie. Poza tym ultradźwięki posiadają swój dodatkowy atut, a mianowicie działają rozluźniająco i przeciwzapalnie oraz w znacznym stopniu przyspieszają gojenie się uszkodzonych tkanek. Przysługują się także do procesów utleniania w komórkach i przestrzeniach międzykomórkowych co skutkuje lepszym ich ukrwieniem.

 

Jak wygląda zabieg ultradźwiękami?

Ultraformer III w swoim działaniu wykorzystuje technologię HIFU (w  angielskim zwaną high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową selektywnie działającą na dany obszar ciała. Urządzenie wielokrotnie styka  końcówkę przetwornika o wymiarach 1,5 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm i 9 mm z ciałem, podgrzewa tkankę na wielu głębokościach w zależności od grubości naskórka i wymagań Pacjenta.  W trakcie zabiegu dochodzi do lekkich mikrouszkodzeń w skórze, które pobudzają kolagen do ponownej odbudowy. Całą terapię przeprowadza wyspecjalizowany lekarz, który na samym początku podaje znieczulenie w postaci żelu anestetycznego aby zwiększyć komfort Pacjenta i wyeliminować jakąkolwiek odczuwalność bólu.

 

Dlaczego warto zdecydować się na lifting ultradźwiękami?

Przede wszystkim zabieg technologią Ultraformer III jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Wiele kobiet lifting twarzy czy ciała kojarzy sobie z operacją, przy której nacina się skórę przy użyciu ostrego skalpela. Obecnie w medycynie estetycznej na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze metody, które zapewniają Pacjentowi pełną wygodę oraz bezpieczeństwo. Lifting ultradźwiękami jest jedną z nich, a nawet jeszcze bardziej innowacyjną i zapewniającą zerowy okres rekonwalescencji od razu po zabiegu oraz natychmiastowo widoczne jego dobre skutki. Dodatkowo technologia Ultraformer III poprzez swoje fale ultradźwiękowe wnika głęboko do tkanek, co zapewnia wysoką precyzję w jego działaniu. Urządzenie to pracuje na najbardziej wyizolowanych i najmniejszych obszarach naszego ciała, są to między innymi powieki, podbródek, kurze łapki, obszar wokół ust. Poza tym Ultraformer III dociera również do największych i najbardziej mobilnych miejsc jakimi są doliny pachowe, uda, ramiona, brzuch, łydki, kolana, boczki brzucha, cała twarz, biust i dekold. Dzięki temu możesz zliftingować skórę na wybranej przez Ciebie partii ciała, a urządzenie Ultraformer III bez problemu sobie z tym poradzi w jak najbardziej precyzyjny i zadowalający spektakularnymi efektami sposób.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu ultradźwiękami

Znaczące oznaki starzenia się skóry takie jak wiotkość, utrata jędrności, głębokie zmarszczki, brak gęstości, opadająca skóra bądź nadmiar tkanki tłuszczowej – są to główne wskazania do wykonania liftingu ultradźwiękami Ultraformer III. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest choroba nowotworowa, ciąża, uszkodzona skóra czy aktywne choroby wirusowe w organizmie. W każdym gabinecie medycyny estetycznej przed wykonaniem zabiegu wyspecjalizowany lekarz przeprowadza dokładny wywiad na temat aktualnego stanu zdrowia.

 

Więcej na temat zabiegu liftingu ultradźwiękami Ultraformer III dowiesz się na stronie https://klinikamiracki.pl. Nie czekaj i sprawdź już teraz!

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>