Usta jak marzenie – postaw na kwas hialuronowy!

usta-beauty-test

fot. materiały prasowe


Pełne i kształtne usta są esencją kobiecości. Nie każda z nas ma to szczęście, że może się cieszyć właśnie takimi wargami. Tym lepiej – jesteśmy wyjątkowe, nie każdy musi wyglądać tak samo! Ale jeśli coś przeszkadza nam w wyglądzie ust, można to łatwo zmienić. Wypełniacz podany w te okolice zdecydowanie zmieni wygląd całej twarzy! Jak to jest możliwe? Wyjaśniamy!

Kiedy usta nie odzwierciedlają emocji

Tak naprawdę wąskie i płaskie usta potrafią w dużej mierze sprawić, że twarz nabiera surowego charakteru. Wyglądamy na zawziętych, zamkniętych na relacje, zdystansowanych. A przecież taki wygląd ust może zupełnie nie oddawać naszych emocji. Kiedy zatem widzimy, że usta mogą stanowić barierę w relacjach, albo po prostu coś chciałybyśmy zmienić w swoim wyglądzie, warto postawić na kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy – szybki sposób na pełne usta

Wypełnienie ust to najłatwiejszy i jeden z najszybszych sposobów na metamorfozę. Podczas zabiegu lekarz przywróci lub pokreśli naturalny kształt ust (który zmienia się z wiekiem na skutek procesów starzenia), wyrówna powstałe asymetrie, uwydatni wargi, nada im objętości i po prostu wymodeluje. Kwas hialuronowy podany w te okolice sprawi, że usta będą jędrniejsze, bardziej harmonijne oraz zyskają na objętości.

Zastosuj wypełniacz też nad górną wargą

Ale to nie wszystko! Piękne usta wymagają też odpowiedniej oprawy. Kiedy wraz z wiekiem nad wargami zaczynają tworzyć się pionowe zmarszczki (nadają one twarzy smutny, zmęczony i zawzięty wygląd), można się z nimi rozprawić również za pomocą kwasu hialuronowego. Wypełniacz ten pomoże wygładzić zmarszczki. Skóra stanie się bardziej jędrna, a w efekcie zabieg sprawi, że twarz nabierze młodzieńczego wyglądu. Co więcej, przy zachowaniu dynamiki twarzy. Nie ma więc mowy o efekcie sztuczności!

Wypełnienie kwasem hialuronowym warg oraz ich okolic sprawi, że będziesz wyglądała świeżo i promiennie. Pamiętaj, że czerwona szminka najlepiej wygląda właśnie na pełnych ustach! Do dzieła!

Źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>