Weekend w SPA dla najbardziej wymagających

Weekend + SPA. Już samo to zestawienie dwóch słów sprawia, że serca wszystkich zmęczonych całotygodniową pracą zaczynają bić żywszym rytmem. Weekend to te krótkie chwile, które chcielibyśmy mieć tylko i wyłącznie dla siebie. To czas, który chcemy zainwestować w wypoczynek, relaks i naładowanie „zużytych akumulatorów”. Gdzie można to zrobić najskuteczniej? Odpowiedź na to pytanie ma trzy litery: SPA.

spa relaks uroda odpoczynek zabiegi

Relaks w SPA dla wymagających / fot. Fotolia.pl

SPA, czyli łacińskie sanus per aquam (zdrowie przez wodę), to termin, który na stałe zagościł nie tylko w języku polskim, lecz przede wszystkim w powszechnej świadomości Polaków.

Dlaczego tak bardzo cenimy SPA?

Branża zdrowia i urody, do której zaliczyć można obiekty SPA rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Coraz więcej osób chce korzystać z dobrodziejstw zabiegów, których celem jest przywrócenie witalności, dodanie energii i zrelaksowanie się po trudach całotygodniowej pracy. Niektóre ośrodki proponują całe pakiety łączące elementy SPA oraz fitnessu. Ten ostatni jest zresztą odpowiedzią na stele rosnący trend utrzymywania szczupłej i zdrowej sylwetki oraz coraz powszechniejszej dbałości o zdrowie. Jak by na to nie patrzeć, zabiegi SPA oraz cała kultura fitness to nie tylko styl życia preferowany przez wiele młodych (i nie tylko) osób. To także swego rodzaju inwestycja, która zwraca się zaskakująco szybko. Człowiek aktywny fizycznie, zrelaksowany i wypoczęty jest nie tylko bardziej wydajny, lecz także ma więcej sił do zmagania się z problemami dnia codziennego.

Dlatego też nawet krótki, dwudniowy wyjazd do ośrodka SPA i skorzystanie z bogatej oferty zabiegów, kąpieli, masaży, sauny, łaźni i wielu innych dobrodziejstw, które czekają w tego typu placówkach – w dłuższej perspektywie z pewnością zaowocuje zdecydowanie większym zadowoleniem z życia i wyraźnie odczuwalną poprawą jego jakości. Taka całościowa i profesjonalna regeneracja ciała bez wątpienia będzie miała również zbawienny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie.

Jeśli szukasz pomysłu na weekendowy wypad do SPA, koniecznie sprawdź niezwykle bogatą i różnorodną ofertę hotelu Remes w Opalenicy koło Poznania. Szczegółowe informacje oraz listę zabiegów, które czekają na gości SPA, znajdziesz na stronie http://www.hotelremes.pl/

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>