Włosy 2015 – HOT rady!

NATURALNOŚĆ PONAD WSZYSTKO: Mam złą wiadomość dla miłośniczek geometrycznych cięć, superrównych grzywek albo idealnie wyczesanych kucyków czy koków. Najmodniejsze są włosy naturalne, lekko skręcone, nierówne, układające się i zwichrowane.

KOLOR BROND: Najgorętszym kolorem sezonu będzie brond, czyli połączenie brązu i blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych (patrz wyżej)! Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony naturalnie się przenikały. Nie chodzi tu o pasemka ani koloryzację typu ombre, gdzie kolory wyraźnie się oddzielają.

SZCZOTKA ZAMIAST PROSTOWNICY. Tak lubiany przez Polki sprzęt odchodzi do lamusa. Włosy idealnie wyprasowane prostownicą są passę (bo wyglądają nienaturalnie). Do układania i stylizacji włosów używaj teraz grubej okrągłej szczotki, na której wyczesuje się pasma włosów podczas ich suszenia suszarką. Efekt lepszy – bo włosy są podniesione u nasady i miękko się układają.

MODA NA ODŻYWIANIE: Furorę robią domowe ekologiczne odżywki do włosów, m.in. na bazie oleju kokosowego, oliwy z oliwek, żółtek jaj lub avocado. Bo najmodniejsze włosy w tym sezonie to włosy zdrowe, lśniące i mocne. Zamiast nowych dodatków albo kolejnej bluzki, zainwestuj w dobrą odżywkę odżywkę do włosów. Od razu zobaczysz różnicę.
Oskar Bachoń / Hair & Make-up Designer

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>