System Bio White – szybki efekt bieli

Białe, zadbane zęby są wizytówką współczesnego człowieka. Dodają nie tylko uroku, ale i blasku uśmiechowi. Co więcej – oddziałują pozytywnie na ludzką psychikę. Mając świadomość atrakcyjnie wyglądających zębów, chętniej się uśmiechamy, jesteśmy skłonni do zawierania nowych znajomości, stajemy się aktywni społecznie. Przede wszystkim jednak zapewniamy sobie zdrowie i higienę jamy ustnej.

biały uśmiech

Piękny, biały uśmiech – każdy o nim marzy (fot. materiały prasowe)

Pięknie, biało, z uśmiechem!
Białe zęby i szeroki uśmiech gwarantują, że czujemy się świetnie. To z kolei sprzyja kontaktom międzyludzkim i poprawia nasze samopoczucie. Jesteśmy pewni siebie, bo wiemy, że dobrze się prezentujemy, a uśmiech rozpromienia naszą twarz.
Współczesna stomatologia estetyczna jest zatem lekarstwem na wiele bolączek i receptą na lepsze życie. Każdy bowiem marzy o pięknym, białym uśmiechu. Co może nam go dać?

Szybkie rezultaty, olśniewające efekty
Obecnie pacjenci liczą na szybkie efekty i natychmiastowe rezultaty; zasady te obowiązują również w przypadku stomatologii estetycznej. Osoby decydujące się na poprawę wyglądu swoich zębów nie chcą długo czekać na wyniki i pragną, aby osiągnięte efekty były długotrwałe. Parametrami, na które pacjenci zwracają uwagę, są także bezpieczeństwo oraz wygoda stosowania.
System wybielania zębów Bio White spełnia powyższe kryteria. Wykorzystywana w tym procesie lampa Bio White Accelerator emituje zimne światło (długość 505 nm), a w połączeniu z 35% nadtlenkiem wodoru sprawia, iż możliwe jest wybielenie zębów naweto kilka tonów.
Także szybkość działania lampy jest zadowalająca – cały zabieg zminimalizowano do długości około godziny.
Ta skuteczna, bezbolesna metoda wybielania zębów daje natychmiastowe efekty.
Wykonana pod czujnym okiem stomatologa – dopuszcza użycie substancji aktywnych w wyższym stężeniu w porównaniu do preparatów stosowanych w domu. Skuteczność i efekt są zatem gwarantowane.

System Beyond – zdecyduj się, a będziesz zachwycony!
Kliniki dentystyczne oferują pacjentom szereg metod wybielania zębów. W warszawskim gabinecie DentalMed możliwe jest skuteczne, szybkie i trwałe wykonanie wybielania zębów przy użyciu lampy Beyond 2000, http://dentalmed.net.pl/. Wysoko wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie pacjentów.
Wybielanie zębów jest procesem, którego pozytywne zakończenie przynosi zachwycające wręcz efekty. Decydując się na ten zabieg, pacjent przechodzi przez kilka poprzedzających go etapów, by w jego końcowym stadium cieszyć się białymi, zdrowymi zębami.

Po pierwsze – oczyść zęby
Scaling jest koniecznym, pierwszym etapem przygotowującym zęby do wybielania. Zanim zyskają one wymarzoną barwę, konieczne jest usunięcie kamienia nazębnego, występującego zarówno w obszarach naddziąsłowych, jak i poddziąsłowych.
Kolejnym krokiem stawianym na drodze do białego uśmiechu jest piaskowanie, które oczyszcza zęby z osadów i drobnych zanieczyszczeń gromadzących się w łatwo dostępnych miejscach w szczęce.
Dopiero po tak starannym przygotowaniu zębów do zabiegu lekarz ocenia ich stan i kwalifikuje pacjenta do zabiegu (bądź odsuwa termin jego wykonania na okres po całkowitym wyleczeniu zębów).

Wybielanie – tak to działa!
Wybielanie zębów z wykorzystaniem lampy Beyond 2000 gwarantuje pacjentom szybki i długotrwały efekt. Wykonywany pod okiem stomatologa, jest bezpieczny dla zdrowia osób decydujących się na zabieg.
Dla komfortu pacjentów przed przystąpieniem do tego procesu dziąsła pokrywane są płynnym koferdamem, który zabezpiecza je przed wszelkimi mogącymi powstać podrażnieniami.
Tak przygotowani czekamy na ostatni krok, jakim jest wybielanie. Jego poszczególne sekwencje trwają 10–15 minut i powtarzane są dwa razy, a cały zabieg trwa zaledwie 45 minut. W procesie tym wykorzystywane są specjalistyczne żele o wysokim stężeniu substancji czynnych, które aktywowane są specjalną lampą emitującą zimne, niebieskie światło.

Efekt końcowy jest zachwycający, a pacjent na długo może cieszyć się białym, zdrowym uśmiechem.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>