Intensywna złocista miedź na włosach z Garnier Olia 8.43

Jeśli kobieta pragnie zmienić coś w swoim życiu, najczęściej zaczyna od zmiany fryzury lub koloru włosów. Zdanie to z pewnością odnajduje odzwierciedlenie w życiu niejednej z Was. Jeśli również znajdujesz się na etapie życia, w którym postanawiasz coś odmienić, może również skusisz się na ‘’nowe włosy’’? Przeczytaj ten artykuł i poznaj piękną intensywną złocistą miedź od Garnier Olia. W artykule podpowiadamy, komu pasuje ten kolor oraz przedstawiamy zalety farb z serii Olia.

kolprART

Intensywna złocista miedź – co to za kolor?

Intensywna złocista miedź to kolor bardzo oryginalny. Z jednej strony wpada nieco w odcień blondu, a z drugiej w rudy. Na opakowaniu Garnier Olia 8.43 widnieje zapis, że jest to bogaty piaskowy blond ze złocistymi i miedzianymi pasemkami. Farba ta polecana jest dla kobiet, które posiadają włosy blond, ale oczekują niewielkiej zmiany. Produkt ten zapewnia bowiem wzbogacenie tafli włosów w miedziane refleksy. Taki zabieg dedykowany jest paniom o jasnej karnacji i nieskazitelnej skórze twarzy. Odcień na granicy rudego i blondu idealnie podkreśli idealną gładkość cery, pozbawioną niedoskonałości.

Specyfika farb Garnier Olia

Garnier Olia to farby pozbawione amoniaku, czyli najbardziej szkodliwej substancji na kondycję włosa. Wzbogacone są natomiast w drogocenne olejki, stanowiące aż 60% składu całej farby. Te kwiatowe olejki są gwarancją pielęgnacyjnego wpływu na kosmyki, przy jednoczesnym idealnym pokryciu wszystkich włosów, nawet siwych. Garnier Olia dysponuje ogromną rozmaitością farb, w różnorodnych kolorach, odcieniach i tonach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz swój wymarzony kolor. Dodatkową zaletą Oli jest możliwość jej zastosowania w zaciszu własnego domu, co nie wymaga doświadczenia w farbowaniu. Wynika to z obecności przy produkcie szczegółowej instrukcji, jak krok po kroku pofarbować włosy. To niezwykłe ułatwienie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wizytę w salonie fryzjerskim lub mają osłabione włosy – moc olejku ograniczy szkodliwy wpływ składników, a skupi się na pielęgnacji włosów.

Dwie opcje farbowania włosów

Zastosowanie farby Garnier Olia 8.43 może odbyć się na dwa sposoby. To niezwykłe ułatwienie dla osób o odmiennym pierwotnym kolorze włosów, ale też możliwość uzyskania takiego odcienia, jakiego się oczekuje. Otóż pierwszy sposób farbowania dedykowany jest tym, którzy dotychczas nie farbowali włosów lub włosy nie były poddane koloryzacji przez ostatnie trzy miesiące. Druga opcja z kolei dotyczy farbowania tylko odrostów lub koloryzacji włosów niedawno poddanych takiemu zabiegowi.

Zalety Garnier Olia 8.43:

  • farba jest niezwykle prosta w użyciu, ponieważ zawiera dokładną instrukcję zastosowania produktu; nie musisz się zatem obawiać, jeśli dotychczas nigdy samodzielnie nie farbowałaś włosów
  • olejki kwiatowe zamiast amoniaku zapewniają o pielęgnacyjnej trosce, jaką Twoje włosy zostaną otoczone podczas farbowania, to zatem doskonały produkt, jeśli np. masz osłabione włosy stylizacją lub uprzednim farbowaniem
  • uzyskasz kolor oryginalny, pełny świetlistych refleksów i pasem, graniczącymi z odcieniem blondu i rudego
  • farba zapewnia idealne pokrycie również siwych kosmyków
  • efekt utrzymuje się bardzo długo, a przy tym nie wypłukuje się i nie blaknie
  • korzystna cena

Jeśli szukasz innego koloru, ponieważ intensywna złocista miedź nie jest dla Ciebie – odwiedź stronę Garniera i wybierz inną farbę. Sprawdź nie tylko ofertę Garnier Olia, ale również Garnier Color Sensation, Garnier Color Naturals i inne.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>