Zostań Testerką Beauty Test!

Witaj,

prawdopodobnie znalazłaś się tutaj szukając opini na temat któregoś z dostępnych na rynku zabiegu upiększającego.

Masz dość dość pisanych hermetycznym językiem opisów zabiegów urodowych? Znalezione w sieci recenzje kosmetyków wydają ci się niewiarygodne?

DOŁĄCZ DO GRONA TESTEREK PORTALU BEAUTY TEST!

\ostań testerką! / fot. Fotolia

Zostań testerką! / fot. Fotolia

Jeśli przetestowałaś jakiś zabieg kosmetyczny, medycyny estetycznej lub inny i chcesz podzielić się z nami i czytelniczkami swoją opinią, PRZEŚLIJ RECENZJĘ JUŻ DZIŚ!

Jeśli używasz jakiegoś kosmetyku i pragnęłabyś dotrzeć do innych kobiet, by wiedziały, czy warto w niego zainwestować, również prześlij nam jego recenzję!

Najlepsze z nadesłanych tekstów opublikujemy w portalu, a raz na dwa miesiące wybrane zamieścimy na łamach „Miasta Kobiet” i nagrodzimy atrakcyjnymi zestawami kosmetyków.

Nie zastanawiaj się dłużej, czy warto, pomóż nam i innym kobietom poszerzać wiedzę. Współtwórz razem z nami wiarygodne, opiniotwórcze miejsce w internecie, do którego kobiety chętnie będą zaglądały, szukając inspiracji.

testuj

Więcej informacji o projekcie Beauty Test znajdziesz klikając w regulamin.

Masz pytania? Napisz do nas! redakcja@beautytest.pl

KOMENTARZE

  1. Małgorzata Wiktoria Bednarczyk pisze:

    Kilka miesięcy temu korzystałam z zabiegów laserowych usuwania naczynek na twarzy.W moim wypadku wystarczyło 5 zabiegów,aby zobaczyć różnicę.Cera stała się jaśniejsza, nie ma starych popękanych naczynek, a i nowe póki co się nie tworzą.Równocześnie jest widoczna poprawa elastyczności całej twarzy.Bardzo polecam ten zabieg.

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>