Bajkowe przyjęcia urodzinowe dla milusińskich

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Wydarzenie to szczególnego charakteru nabiera w przypadku dzieci, które czują się doroślejsze i na swój dziecięcy sposób bardziej poważne. Jest to także doskonała okazja, by spotkać się z przyjaciółmi, spędzając czas w doborowym towarzystwie i atrakcyjnym miejscu.

fot. Fotolia

 

W tym momencie wielu rodziców zadaje sobie pytanie, gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe własnej pociechy? Niepodważalny jest fakt, że musi być to miejsce szczególne, wyjątkowe, wypełnione licznymi atrakcjami. Wybór jest duży, jednakże najlepszym rozwiązaniem jest z całą pewnością sala zabaw Inca Play w Warszawie.

Rozłożony a przestrzeni ponad 1500 metrów Lunapark oferuje dzieciom wiele atrakcji i doskonałą zabawę. Diabelski młyn, skacząca wieża, piracki statek, automaty video, dwa labirynty przygód, pokój wspinaczkowy, podłoga interaktywna, korytarz muzyczny, labirynt powierzchniowy z panelami zabawowymi oraz strefa malucha z jeździkami i rowerkami biegowymi – to tylko niektóre atrakcje, z których mogą skorzystać dzieci. Niezapomniane wrażenia i przeżycia gwarantowane.

Wielu rodziców urządza tutaj imprezy urodzinowe dla własnych pociech. Ciekawe aranżacje i szczegółowo dopracowany scenariusz sprawiają, że każde dziecko może poczuć się jak ulubiony bohater z bajki. Propozycji jest naprawdę wiele. Nowe, designerskie sale urodzinowe zachęcają do wspólnej zabawy i poznawania świata. Dziewczynki najchętniej korzystają z efektownie zdobionych sal księżniczek i wróżek. Chłopcy zdecydowanie wolą pomieszczenia dla sportowców lub rycerzy. Wśród propozycji nie brak także zwierzątek oraz laboratorium.

Zdaniem rodziców, impreza urodzinowa powinna być ciekawa, niezwykła i zawierać elementy edukacyjne. Ważne jest to, aby zabawa była dla maluchów nie tylko przygodą, ale także nauką. Nie od dziś wiadomo, że dzieci największą wiedzę o świecie i życiu zdobywają podczas kreatywnej zabawy. Ważne jest to, by realizowany plan był dostosowany do wieku, płci i zainteresowań dzieci. W praktyce oznacza to, że inne atrakcje urodzinowe należy zapewnić przedszkolakom, a inne dzieciom w wieku szkolnym.

Ideą Inca Play są pozytywne emocje, niezapomniane wrażenia i uśmiech, czyli wszystko to, co zawiera w sobie dobra zabawa.

Rodzice, w czasie, gdy ich pociechy bawią się na przyjęciu urodzinowym, mogą skorzystać z przytulnej i klimatycznej kawiarenki, kuszącej aromatycznym zapachem świeżo parzonej kawy, domowych wypieków i świeżo wyciskanych soków owocowych.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>