Feathered brows – najmodniejsze brwi w tym sezonie

Popularne na Instagramie, mocno zarysowane brwi odchodzą w niepamięć. Hitem nadchodzącego sezonu jest naturalność, modne więc będą „pierzaste” brwi, które subtelnie dopełnią makijaż. Podpowiadamy, jak szybko uzyskać efekt Feathered brows

Pierzaste brwi są supermodne! / fot. materiały prasowe

Pierzaste brwi są supermodne! / fot. materiały prasowe

Brwi stanowią oprawę twarzy, więc warto pamiętać, że im bardziej ingerujemy w ich kształt, tym bardziej optycznie zmieniają się rysy twarzy. Panujący obecnie trend na naturalność zachęca nas do zaprzestania drastycznego wyskubywania włosków i mocnego zarysowywania linii. Teraz stawiamy na delikatne podkreślenie, wyczesanie i „ujarzmienie”, które nada twarzy łagodnych ram.

Aby uzyskać efekt pierzastych brwi warto sięgnąć po skomponowane, dedykowane paletki do makijażu. Idealnie do tego celu sprawdzi się Eyebrow Styling Kit od Golden Rose. W tym poręcznym zestawie oprócz przyciemniającego wosku znajdują się dwa odcienie pudrów, pęsetka i niewielka spiralka z pędzelkiem – co czyni ten zestaw idealnym nie tylko na co dzień, ale też na wyjazdy.

Aby uzyskać efekt naturalnych, gęstych brwi warto zacząć od wyczesania włosków woskiem. Od wewnętrznej do zewnętrznej strony należy ułożyć włoski zgodnie z ich naturalnym wzrostem. Dzięki temu zabiegowi nadajemy im kształt, ale też odsłaniamy małe włoski od spodu, które będziemy mogli usunąć pęsetką.

Kolejnym krokiem jest nadanie naszym brwiom odpowiedniej gęstości. Wystarczy, że dołączonym do paletki pędzelkiem będziemy wyrysowywać na brwiach małe kreseczki imitujące włoski. Warto pamiętać, że brwi są jaśniejsze w części wewnętrznej, a ciemniejsze w części zewnętrznej, więc możemy wykorzystać obydwa kolory pudrów znajdujących się w paletce.

Jak wykreować idealna brwi? / fot. materiały prasowe

Jak wykreować idealna brwi? / fot. materiały prasowe

Na sam koniec warto jeszcze raz delikatnie przeczesać brwi i gotowe. Gwarantujemy, że taki zabieg zajmuje niewiele czasu, a efekt podkreśli naturalne atuty naszej twarzy. Polecamy go wykorzystać, a zobaczycie, że podbije Wasze serca.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>