AGATA MŁYNARSKA Z NAGRODĄ „PERŁA DZIENNIKARSTWA”

Agata Młynarska odebrała od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych specjalną nagrodę – „Perłę Dziennikarstwa” za swój wkład w popularyzację estetyki lekarskiej jako sposobu na osiągnięcie naturalnego piękna, niezależnie od wieku. Wydarzenie odbyło się podczas jubileuszowej konferencji prasowej firmy CROMA Pharma oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, pod hasłem „Kreatorzy piękna w medycynie”.

agata młynarska medycyna estetyczna perła dziennikarstwa

Dziennikarka otwarcie popiera dobrodziejstwa medycyny estetycznej. My jesteśmy zachwycone! / fot. materiały prasowe

Agata Młynarska jest znana ze swoich pozytywnych i szczerych wypowiedzi, na temat zabiegów medycyny estetycznej. Według prezenterki, która skończyła już 51 lat, każda kobieta, niezależnie od wieku, ma prawo wyglądać i czuć się pięknie oraz korzystać z możliwości, jakie daje współczesna estetyka lekarska oraz nowoczesne zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej.

Sama zresztą wielokrotnie na łamach prasy i w mediach potwierdzała, że regularnie poddaje się takim zabiegom. Jednym z jej ulubionych jest mezoterapia, do której nie raz zachęcała panie, ale nie obawia się też i innych, innowacyjnych zabiegów przedłużających młodość i pozwalających cofnąć oznaki starzenia. Na przykład z użyciem nici liftingujących Princess.

Według Agaty Młynarskiej ważne jest, aby świadomie wybierać gabinety medycyny estetycznej oraz zaufanych i doświadczonych lekarzy. To daje gwarancję, że zabieg będzie odpowiednio dobrany, przeprowadzony starannie, z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów. A wtedy mamy też pewność, że efekty będą naturalne, pozwolą nam odjąć lat i zachować piękny wygląd!

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>