Czerwone Maki dla włosów i paznokci, testujemy full-opcję w SEEMI!

Nie ma zmiłuj, aby mieć piękne włosy trzeba o nie dbać i poświęcić im wiele uwagi i czasu.
Idziesz do fryzjera, i szlak cię trafia, bo tyle czasu trzeba poświęcić tylko na koloryzacje i strzyżenie włosów. Ale UWAGA, znalazłam nową ciekawą formułę w jednym z nowych krakowskich oddziałów Seemi Hair & Beauty. Równolegle z koloryzacją można jeszcze wykonać maniciure i pedicure, oszczędzając prawie dwie godziny. Ja zdecydowałam się na włosy, paznokcie i maskę regenerującą na dłonie w tym samym czasie!

Nowy oddział Seemi Hair & Beauty jest zlokalizowany w równie nowych przestrzeniach usługowo-biurowych przy ul. Czerwone Maki 87 – właściwie jest to miasteczko korporacyjne, z nowoczesnym, starannie przemyślanym i zaprojektowanym otoczeniem.

Całe życie mam długie włosy, są po wielu koloryzacjach, ale każdy fryzjer potwierdza, że są w bardzo dobrej kondycji. Lubię swoją fryzurę i zawsze stawiam na naturalność. Zazwyczaj noszę włosy rozpuszczone, nie wymagają więc nadmiernej stylizacji. Tym razem także postanowiłam postawić na podobny look, nie do końca poddając się machinie trendów. Pani Dominika wysłuchała mnie cierpliwie, zasugerowała niewielkie zmiany i przystąpiłyśmy do działania.

Równolegle z koloryzacją Pani Monika zajęła się szlifowaniem moich paznokci, a na dłonie nałożono mi maskę o tajemniczym składzie, autorstwa jednej z właścicielek salonu. Maska ma na celu wygładzić, nawilżyć i rozjaśnić naskórek dłoni. Postęp zabiegów obserwuję z tym większą przyjemnością, że podano mi doskonałą kawę i spędzam czas na pogaduszkach w miłej i relaksującej atmosferze.

W takiej atmosferze można wypocząć! / fot. B. Fijał

W takiej atmosferze można wypocząć! / fot. B. Fijał

Po dwóch godzinach paznokcie w kolorze amarantowym są już gotowe, a dłonie po prawie dwugodzinnej maseczce są miękkie jak pupa niemowlaka. Trwają też ostatnie prace nad fryzurą – włosy zostały delikatnie skrócone, nadano im nowy kształt – linię prostą. Dopiero teraz zobaczyłam ich blask i ostrość koloru wyrazistej czekolady – bez porównania z wcześniejszym, płaskim kolorem nieco zniszczonych włosów (zobacz poniższe zdjęcia). Teraz jestem piękniejsza! Mam nowe włosy, piękne paznokcie i gładkie dłonie. Polecam wszystkim, nie tylko paniom, którzy cenią sobie swój czas. To jak wyglądamy, ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie.

Przed i po / fot. SEEMI

Przed i po / fot. SEEMI

Skład zespołu operacyjnego SEEMI:
Dominika – fryzjerka, pasjonatka perfekcyjnego strzyżenia. Swoją przygodę z fryzjerstwem musiała chyba zacząć już jako nastolatka – na pierwszy rzut oka widać jej sprawność w posługiwaniu się nożyczkami. Piekielnie zdolna, błyskotliwa, doskonale komentująca obecne trendy w świecie mody i fryzjerstwa. Niezaprzeczalna ekspertka w swojej dziedzinie. Jej porady dotyczące domowej pielęgnacji niesamowicie mnie zainteresowały, dowiedziałam się kilku potrzebnych rzeczy, o których jeszcze nie wiedziałam.
Asystentka fryzjera – zawsze dostępna i pomocna.
Monika – manicurzystka, młodziutka delikatna, wrażliwa, ale z głową na karku. Wie co robi. Chętnie wysłuchuje i uwzględnia oczekiwania klienta.
Ewelina i Emilia – właścicielki sieci salonów SEEMI w Krakowie, uśmiechnięte i tryskające pozytywną energią. Są też kreatywne i dbają o to, aby w salonach Seemi korzystano z produktów z najwyższej półki.

Basia Fijał

Seemi hair & beauty
Czerwone Maki 87, Kraków
www.seemi.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>