Chcesz schudnąć, ale brakuje Ci motywacji?

Czujesz się źle w swojej skórze i brakuje Ci energii, chcesz schudnąć, poznać zasady zdrowego odżywiania, a jednocześnie wyciszyć się i odpocząć? Nie musisz wyjeżdżać w daleką podróż ani wydawać fortuny. Możesz wybrać się na wczasy odchudzająco-aktywizujące w Farmie Krzyczki pod Warszawą.

Krzyczki-wczasy odchudzające

W Farmie Krzyczki, 50 km od Warszawy, odbędą się wczasy odchudzące, które w programie mają: szkolenia dietetyczne, warsztaty kulinarne i zajęcia sportowe (fot. mat. prasowe)


Stres, zła dieta, nadwaga – wszystkie te czynniki negatywnie wpływają na nasze zdrowie
i samopoczucie. Brak czasu powoduje, że nie uprawiamy regularnie aktywności fizycznej i nie przywiązujemy wagi do tego, co jemy. Fundacja Inicjatyw Aktywnych Go Silver organizuje pobyt odchudzająco-aktywizujacy Go! Zmień swoje życie skierowany do osób, które chcą schudnąć, nauczyć się zdrowego odżywiania, poprawić swoje samopoczucie, ale przede wszystkim dla tych, które chcą pracować nad swoim rozwojem i motywacją. Nie będą to typowe wczasy odchudzające, na których stosuje się drakońską dietę oraz wykonuje skomplikowane ćwiczenia fizyczne. Będzie to czas poświęcony na szkolenia, warsztaty, spotkania, na kompleksową zmianę stylu życia.

Pobyt zorganizowany będzie w Farmie Krzyczki, położonej z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie 50 km od Warszawy. Wśród mazowieckich pól i lasów odbędą się szkolenia dietetyczne, warsztaty kulinarne i zajęcia sportowe.

W trakcie pobytu Go! Zmień swoje życie zorganizowane będą szkolenia „Skuteczna motywacja w odchudzaniu”, prowadzone przez profesjonalnego coacha, wykłady nt. zdrowego odżywiania, indywidualne konsultacje dietetyczne oraz warsztaty kulinarne, prowadzone przez dietetyka i szefa kuchni. Uczestnicy codziennie otrzymają 5 zdrowych i zbilansowanych posiłków o wartości kalorycznej 1200 kcal. Codziennie prowadzone będą różnorodne zajęcia sportowe: nordic walking, fitness z elementami treningu cardio (spalającym tkankę tłuszczową), Płaski Brzuch, ABT (brzuch, pośladki, biodra), pilates z piłkami fit ball oraz taśmami do stretchingu, samoobrona. W pierwszym dniu pobytu, a ostatniego dnia pobytu każdy uczestnik skorzysta z indywidualnej konsultacji medycznej, sprawdzi swoją wagę, ciśnienie i tętno.

Pierwszy turnus potrwa od 5 do 12 lipca 2014 roku.
Więcej informacji na temat wczasów można znaleźć pod linkiem: http://www.gosilver.org.pl/wczasy-odchudzajaco-aktywizujace/

Krzyczki - wczasy odchudzające

W trakcie pobytu Go! Zmień swoje życie zorganizowane będą szkolenia „Skuteczna motywacja w odchudzaniu”, prowadzone przez profesjonalnego coacha, wykłady nt. zdrowego odżywiania, indywidualne konsultacje dietetyczne oraz warsztaty kulinarne, prowadzone przez dietetyka i szefa kuchni. Fot. materiały prasowe

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>